Twitter’da Takipçi Nasıl Kasılır?

07.05.2020
Twitter’da Takipçi Nasıl Kasılır?

Twitter’da takipçi kasma, Twitter’ın Türkiye’de yayılmaya başlaması ile birlikte bir ihtiyaç haline geldi. Çünkü, insanların sosyalleştikleri ve kendilerini ifade ettikleri bir alan olan Twitter, her geçen gün büyüyor. Büyüyen bu platformda yer almak isteyen kullanıcılar ise Twitter takipçi kasma taktikleri arıyor. Bu yayınımızda Twitter’da yapılabilecek tüm taktiklere değindik.

Twitter’da birden fazla takipçi kasma taktiği vardır. Bunlar; geri takip yaparak takipçi kasmak, favori atarak takipçi kasmak, etkileşim yaparak takipçi kasmak ve kod ile takipçi kasmaktır. Dilerseniz bu yöntemlere kısaca göz atalım;

Twitter’da Takipçi Kasma Taktikleri

1.Takip İsteği Yollayarak Takipçi Kasmak

Bu yöntem en çok kullanılan yöntemdir. Twitter’da takipçi kasmak için en basit yöntem de sayılabilir. Bir kişinin takip listesindeki kişilere, takip isteği attığınız zaman size geri dönüş yapma ihtimali vardır. Böylelikle daha çok takip isteği yollayarak daha fazla takipçi kasmanız mümkün. Tabi ki bunu yaparken Twitter kısıtlamalarını da göz önüne almanız gerekiyor. Aksi taktirde sınırlama ile karşılaşabilirsiniz.

2.Favori Atarak Takipçi Kasmak

Bu yöntemde ise anasayfasınıza düşen Tweetlere fav atmanız gerekiyor. Fav attığınız bir kişinin beğeni listesinde olduğunuzda Twitter’da takipçi kasma amacı olan kişilerin radarına girersiniz. Böylelikle takip edilme şansınız olur.

3.Etkileşim Yaparak Takipçi Kasmak

Etkileşimden kasıt; beğeni, yorum, retweet gibi etkinliklerdir. Bu tarz etkinliklerin içerisinde ne kadar çok bulunursanız o kadar çok öne çıkarsınız. Bu nedenden dolayı da Twitter’da takipçi kasma işleminde rahat edebilirsiniz.

4.Kod İle Takipçi Kasmak

Twitter’da takipçi kasma taktikleri arasından en az bilineni fakat en etkili olanıdır. Twitter’da takip kodları vardır. Bu kodları bulup, kişinin takip listesinin olduğu sayfanın kaynağına yapıştırmanız gerekmektedir. Kodu yapıştırdığınız andan itibaren liste otomatik olarak takibe alınır. Tabi bu durum sınırsız değildir. Kısıtlamalar ile karşılaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.