Üç Kuruş 9. bölüm izle tek parça! Üç Kuruş son bölüm full izle!

28.12.2021
Üç Kuruş 9. bölüm izle tek parça! Üç Kuruş son bölüm full izle!


Üç Kuruş 9. bölüm izle tek parça! Üç Kuruş son bölüm full izle!

Üç Kuruş dizisinin 9. kısmı SHOW TV’de seyirciyle buluştu. Üç Kuruş dizisinin son bölümünde; Bahar’ın Kartal’a yapmış olduğu şok hamle dikkat çekti. İşte Üç Kuruş son bölüm full izle detayları…

Üç Kuruş 9. bölüm izle

Efe, Kartal’ın İrfan’ı özgür bıraktığını öğrenir ve Leyla’nın kaçırılmasında onun da oranı bulunduğunu düşünerek büyük bir öfkeye kapılır. Kartal’la beraber Leyla’nın peşine düşen Efe, bu süreçte fazlaca zor bir seçim yapmak zorunda kalır. Leyla’yı kurtarmak için sınırlarını sonuna kadar zorlayan Efe’nin duygusal tepkileri Kartal’ın da bakış açısından kaçmaz. Leyla’nın ortadan kaybolmasıyla büyük bir sarsıntı geçiren Kartal’a bir darbe de Nezih’ten geliyor. Kartal Nezih’ten alacağı öcü planlarken Bahar’ın hamlesi herkesi şaşırtacak.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.