Ücretsiz Vektörel Çizim Siteleri

13.05.2020
Ücretsiz Vektörel Çizim Siteleri

Vektörel çizim siteleri, grafikçilerin işlerini hızlandırmakla kalmıyor, yeni dünyalara taşıyor. Bu noktada da değeri bir hayli fazla. Bu yayınımızda grafikçilerin ve grafik severlerin aradığı; ücretsiz vektörel çizim siteleri hangileri? Sorusunu liste şeklinde sizlere sunduk.

Grafik işi ile uğraşan kişilerin en büyük sorunu zaman olarak karşımıza çıkıyor. Bu noktada da imdatlarına hazır vektörel çizimler yetişiyor. Hazır çizilmiş vektörler direkt olarak indirilip işleme alınabiliyor. Bundan dolayı da grafikçiye büyük ölçüde hız kazandırıyor. Bir vektörel çizimi yapmak dakikalar hatta saatler alabilir. Ancak, aşağıda vereceğimiz ücretsiz vektörel çizim siteleri ile birlikte böyle bir probleminiz kalmayacak. Dilerseniz, vektörel siteleri listemize geçelim;

Vektörel Çizim Siteleri İle Grafik Daha Kolay

Bu başlık altında en iyi vektör sitelerini sizler için derledik. İşte, hem ücretsiz hem de kaliteli vektörel çizim siteleri;

Freepik

Microsoft, Spotify gibi şirketlerin de kullandığı bu platforma aylık 80.000’den fazla vektörel çizim ekleniyor. Bu sitenin aylık ziyaretçi sayısı 50 milyon. Freepik’in asıl amacı yüksek kalite de içerik sunmak. Vektörler, PSD dosyaları, fotoğraflar, arkaplan gibi birçok ihtiyacınızı bu siteden indirebilirsiniz. Bu siteyi en iyi vektörel çizim sitesi olarak da anlandırırsak haksızlık etmeyiz.

Stockio

Burada çözünürlüğü yüksek fotoğraflar ve videolar var.  Stockio farkını ‘’video’’ olarak tanımlayabiliriz. Diğer vektörel çizim sitelerine göre video avantajı var. Ayrıca, yazı fontları da mevcut.

Vexels

Kişisel ve ticari projeleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz vektörel sitesi olan Vexels ile online düzenlemeler yapabilmenizde mümkün. Sitede 90 binden fazla tasarım var. Bu tasarımlara ulaşmanız da çok kolay. Görsel kaynakları da sunan bu sitede diğerlerine göre bir farklılık var. Eğer, çizim yapılmasını isterseniz, Vexels ekibine iletmeniz gerekiyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir