Ukrayna’daki minik kız sığınakta şarkı söylemiş oldu

09.03.2022
Ukrayna’daki minik kız sığınakta şarkı söylemiş olduUkrayna’da Rusya’nın saldırıları sebebiyle sığınakta kalan Amelia’nın ‘Let It Go’ şarkısını söylediği anlamış olur, toplumsal medyada ilgi görmüş oldu.


Ukrayna'daki küçük kız sığınakta şarkı söyledi

Rusya’nın Ukrayna’nın başkenti Kiev’deki hücum devam ederken, ailesiyle beraber sığınakta kalan bir çocuğun şarkı söylediği anlamış olur büyük beğeni topladı.

Karlar ülkesi animasyon filminin ‘Let It Go’ şarkısını söyleyen 7 yaşındaki Amelia Anisovych, sığınakta bulunan öteki bölge sakinleri tarafınca ilgiyle dinlendi.

KÜÇÜK AMELİA SIĞINAKTA ŞARKI SÖYLEDİ

Amelia’yı dinleyenlerden biri, minik kızın şarkı söylediği anları annesinden izin alarak toplumsal medya hesabından paylaştı.

Amelia ve 15 yaşındaki adam kardeşi Misha’nın Polonya’ya ulaşmış olduğu öğrenildi.

Ukrayna’daki minik kız sığınakta şarkı söylemiş oldu VİDEO

“ÇOK YETENEKLİ BİR MELEK OLDUĞUNU  BİLİYORDUM”

Polonya’da büyükannesiyle güvende olan Amelia’nın anası Lilia ve babası Roman’ın Kiev’de kalmış olduğu belirtilirken minik kızın anası, “Amelia’nın oldukça yetenekli ve tatlı bir melek bulunduğunu devamlı biliyordum. Şimdi tüm dünya biliyor. Çocuklarıma veda ettiğim için oldukça üzgünüm fakat onların güvende olduğundan güvenli olmak şu anda yapılacak en mantıklı şeydi.” ifadelerini kullandı.

Ukrayna daki küçük kız sığınakta şarkı söyledi #1

Ukrayna daki küçük kız sığınakta şarkı söyledi #2

Ukrayna daki küçük kız sığınakta şarkı söyledi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.