Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendi

06.03.2022
Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendiRus güçlerinin operasyonunun arkasından Ukraynalılar, evlerini bırakarak batıya doğru firar etti. Çatışma haberlerini izlediklerini belirten Yanchar, karşılaştıkları zorluklara dikkat çekti.


Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendi

Yulia Yanchar, Rusya-Ukrayna savaşı sebebiyle yaşadıklarını söyledi.

Yanchar, ailecek yaşadıkları yeri terk eden Ukraynalılar içinde yer ediniyor.

“EVİMİZİ YAPMAK İÇİN…”

“Evimizi yapmak için 10 yıl kiralık dairelerde yaşadık.” diyen Yanchar, çatışmalar sebebiyle her şeyi geride bırakıp gitmek zorunda kaldıklarını söylemiş oldu.

6 yaşındaki kızı Eva’nın harbe karşın düzgüsel hayatına odaklanmaya çalıştığını belirten Ukraynalı anne, yaşadıkları yerden ayrılmaya karar verdiklerini belirterek, “Şu sebeple bombalar buraya düşebilir ve tanklar sokaklarımızdan geçebilir.” diye konuştu.

“GÖZYAŞLARIM TÜKENDİ”

Haberleri devamlı olarak takip ettiklerini dile getiren Yanchar, “Gözyaşlarım tükendi. Ayakta kalacağımızı umuyorum bundan dolayı halkımız inanılmaz. Tankları elleriyle indirmeye hazır insanlarımız var.” ifadelerini kullandı.

Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendi #1

Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendi #2

Ukraynalı anne: Gözyaşlarım tükendi #3

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.