Ukrayna’ya hücum, dünya için yıkım olur

20.01.2022
Ukrayna’ya hücum, dünya için yıkım olurBaşbakan Johnson, Kiev yönetimine destek açıklamasında bulunmuş oldu. Johnson, Rusya’yı ihtimaller içinde hücum mevzusunda uyardı.


Boris Johnson: Ukrayna'ya saldırı, dünya için felaket olur

Rusya-Ukrayna gerilimine ilişkin bir izahat da İngiltere’den geldi.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Rusya’nın Ukrayna’ya herhangi bir saldırıda bulunmasının, felaketle sonuçlanacağını söylemiş oldu.

GÜNDEM UKRAYNA-RUSYA GERİLİMİ

Johnson, İngiltere’nin güneybatısındaki Taunton’da bulunan sıhhat tesisini ziyaretinde, bir sual üstüne Rusya ve Ukrayna arasındaki gerginliğe ilişkin değerlendirmede bulunmuş oldu.

“SADECE RUSYA İÇİN DEĞİL, DÜNYA İÇİN FELAKET OLUR”

İngiltere’nin Ukrayna egemenliğine verdiği desteği yineleyen Johnson, “Rusya, Ukrayna’ya hangi ölçekte olursa olsun herhangi bir hücum yaparsa bu bir tek Rusya için değil, dünya için de bir yıkım olur.” dedi.

Johnson, ülkesinin Ukrayna’nın toprak bütünlüğüne tam destek verdiğini dile getirdi.

Boris Johnson: Ukrayna ya saldırı, dünya için felaket olur #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.