Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı

15.01.2022
Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadıBursa, Uludağ’da karın keyfini çıkartmak isteyen kayakseverlerle doldu. Uludağ’da yarı yıl tatiline yedi gün kala doluluk oranları yüzde 90’ları buldu.


Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı

Kış turizmini mühim merkezlerinden Uludağ sezonun açılışından bu yana en yoğun gününü yaşadı.

Bilhassa turlarla kent dışından gelen günü birlik tatilcilerin akın etmiş olduğu Uludağ sezondaki en kalabalık gününü yaşadı.

Uludağ’da yarı yıl tatiline yedi gün kala otellerde doluluk oranları yüzde 90’lara ulaşırken, rezervasyonlar da hızlandı.

KAR KALINLIĞI 56 SANTİMETREYE ULAŞTI

Pistlerde yoğunluk sebebiyle tatilciler kayak yapmakta güçlük çekti. Son yağan karla beraber kar kalınlığının 56 santimetreye ulaşmış olduğu Uludağ’da hava sıcaklığı ise eksi 9 aşama olarak ölçüldü.

SOĞUK HAVA ZİYARETÇİLERE ENGEL OLMADI

Soğuk havaya karşın tatilciler kayak yapmanın keyfini çıkarttı. Uludağ’ın bugün kalabalık bulunduğunu ifade eden tatilciler, “Uludağ oldukca güzel, pistlerde kar oranı da oldukca iyi. Hava soğuk fakat ona karşın oldukca keyifli.

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #1

SINAVLAR BİTTİ GRUPLAR ARTTI

Üniversitelerin sınavları bittiği için oldukca fazla grup olarak gelen var. Devletimizde bu şekilde bir kayak tesisinin olması oldukca güzel. Bugün oldukca kalabalık var buna karşın burada olmak keyifli.” dediler.

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı VİDEO

 

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #2

YARIYIL TATİLİ YOĞUN OLACAK

Kışın haftanın her günü misafirlerini ağırlayan Uludağ’da kar yağışının yarı yıl tatilinde de yoğun olması umut ediliyor.

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #3

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #4

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #5

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #6

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #7

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #8

Uludağ sezonun en yoğun gününü yaşadı #9

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.