Umut Özdağ ile Melih Gökçek’in ‘Diyanet’ kavgası!

06.03.2022
Umut Özdağ ile Melih Gökçek’in ‘Diyanet’ kavgası!


Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın Suriyeli gelinlere çeyiz yardımı yapmasını eleştirip, “Bunların arkasında namaz kılınmaz” dedi. Diyanet bu açıklamalara herhangi bir yanıt vermezken Melih Gökçek, “Bu Diyanet’e cenaze namazını kıldırırsan sana yazıklar olsun” dedi. Umut Özdağ’dan FETÖ göndermeli cevap geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Umut Özdağ, BBN Türk’te Hulki Cevizoğlu’nun sunmuş olduğu Ceviz Kabuğu programına katıldı. Diyanet’in Suriyeli genç kızlara çeyiz yardımı yapmasını eleştirip, “Yav sizin arkanızda namaza durmak günah be!” diye tepki gösterdi.

Umut Özdağ’ın Diyanet’e yönelik eleştirilerine Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek cevap verdi. Melih Gökçek, Özdağ’ın o sözlerinin yer almış olduğu videoyu alıntılayıp, “Bu Diyanet’e cenaze namazını kıldırırsan sana yazıklar olsun. Vasiyet et namazını kılmasınlar” dedi.

Umut Özdağ ise Melih Gökçek’in eleştirisine “FETÖ” üstünden cevap verdi. Özdağ, “Benim cenaze namazımı İstiklal Harbi’nde Mustafa Kemal Atatürk ile aynı safta olan gerçek müslüman hocaların izinden gelen bir imam kıldırır. Senin cenaze namazını senelerce Ankara’yı peşkeş çektiğin FETÖ kıldırır” dedi.

2

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dünyanın gözü bu görüşmede!Dünyanın gözü bu görüşmede!
Putin'den korkutan çıkış! 'Savaş ilanına benziyor'Putin’den korkutan çıkış! ‘Cenk ilanına benziyor’
İntikam için geldik, sayımız artıyorİntikam için geldik, sayımız artıyorYAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.