Ünlü oyuncu Çetin Altay’dan şaşırtan evlilik açıklaması

Sümela’nın şifresi Temel filmiyle büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu özel hayatıyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. Birkaç sene …

22.11.2021
Ünlü oyuncu Çetin Altay’dan şaşırtan evlilik açıklaması

Sümela’nın şifresi Temel filmiyle büyük bir çıkış yakalayan ünlü oyuncu özel hayatıyla ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Birkaç sene önce Gamze Kaçmaz ile hayatını birleştiren Çetin Altay, Beyazperdede canlandırdığı ‘Oflu Hoca’ karakteriyle tanınan Çetin Altay, Esra Sönmezer’in Milyon TV’de hazırlayıp, sunduğu “Pembe Pijama” adlı programa konuk oldu.

çetin altay çocuk açıklaması

Altay, şaşırtan bir itirafta bulundu. 3 yaşında Meryem Mila adında bir kızı olan Altay, ‘evlilik’ açıklamasıyla şaşırttı. 44 yaşındaki Çetin Altay, “Çocuk yapmasaydım evlilik devam etmeyebilirdi. Bu durum birçok insan için geçerli.” şeklinde konuştu.

Rol aldığı projeler nedeniyle sakallarını uzatan oyuncu, en son ocak ayında tıraş olduğunu ifade etti. Altay, konuyla ilgili, “Sakallarım 11 ayda bu halde geldi. Projeye göre kesip, uzatıyorum. Geçen ocak ayında bir filmimiz vardı, o zaman kesmiştim.” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.