Ünlü oyuncu Ece Sükan’ın olaylı gecesi! Ehliyetini kaptırdı…

Oyuncu ve eski manken Ece Sükan, geçtiğimiz gün Bebek’te bir parti çıkışı alkollü bir şekilde yakalandı. Polis kontrolüne takılan ünlü ismin …

07.10.2021
Ünlü oyuncu Ece Sükan’ın olaylı gecesi! Ehliyetini kaptırdı…

Oyuncu ve eski manken Ece Sükan, geçtiğimiz gün Bebek’te bir parti çıkışı alkollü bir şekilde yakalandı. Polis kontrolüne takılan ünlü ismin ehliyetine el konuldu.

Geçtiğimiz gün Bebek’te düzenlenen bir partiye Yasemin Allen, Tuba Ünsal ve Ece Sükan gibi magazin dünyasının ünlü isimleri akın etti. Parti çıkışında otomobiline binerek uzaklaşmak isteyen Ece Sükan, Etiler’de polis kontrolüne yakalandı. 

Alkollü olan Sükan, muhabirleri fark edince polisin uzattığı alkolmetreyi üflemeyi reddetti. Polise zor anlar yaşatan 44 yaşındaki ünlü oyuncunun alkolmetreyi üflememesi ehliyetine el konulmasına sebep oldu.

Daha önce iki kez alkollü bir bir şekilde araç kullandığı için ehliyetine el konulan Sükan, yine 2 yıl süreyle olacak şekilde ehliyetini kaptırdı. 3.836 TL idari para cezasına da  çarptırılan Ece Sükan, ilerleyen dakikalarda bir arkadaşını arayarak yardım istedi. Gelen vale, sürücü koltuğuna oturarak ünlü oyuncuyu evine götürdü.

Sükan, tüm bu olaylar gerçekleşirken gazetecilerin sorularına yanıt vermek istemedi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.