Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’den bomba paylaşım

Sosyal medyayı oldukça sık kullanan güzel oyuncu Fahriye Evcen paylaştığı son fotoğraf oldukça ilgi çekti. Deri ceketli hali hayranları …

13.10.2021
Ünlü oyuncu Fahriye Evcen’den bomba paylaşım

Sosyal medyayı oldukça sık kullanan güzel oyuncu Fahriye Evcen paylaştığı son fotoğraf oldukça ilgi çekti. Deri ceketli hali hayranları tarafından oldukça beğenildi.

Şimdilerde yeni dizisi ‘Alparslan’ ile ekrana gelmeye hazırlanan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla oldukça dikkat çekiyor. Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra setlerden bir süre uzaklaşan ünlü oyuncu, yeni dizi için Karan’a bakıcı tuttu. 

Son dönemde kendi markasını kurarak moda dünyasına adım adan oyuncu, yoğun günler geçiriyor. Bu yoğun günlerde sosyal medyayı da ihmal etmiyor. Takipçileriyle sık sık sosyal medya üzerinden bağ kuran güzel oyuncu, son paylaştığı deri ceket ve pantolonlu haliyle oldukça tarz bulundu. 

“Gözüm üzerinizde” açıklamasıyla paylaştığı fotoğraflara kısa zaman içinde 350 binden fazla beğeni geldi. Güzel oyuncuya hayranları tarafından “Güzeller güzeli” şeklinde yorumlar yapıldı. Ayrıca yabancı takipçilerinden de oldukça yorum geldi. 

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.