Ünlü oyuncuların benzerlikleri şaşırtıyor!

Son dönemin ön planda olan iki oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Ünalmış’ın birbirlerine olan benzerlikleri görenleri hayrete düşürüyor …

21.10.2021
Ünlü oyuncuların benzerlikleri şaşırtıyor!

Son dönemin ön planda olan iki oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Ünalmış’ın birbirlerine olan benzerlikleri görenleri hayrete düşürüyor.

Yıllardır televizyon ve reklamlarda karşımıza çıkan iki başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Ünalmış’ın benzerlikleri sosyal medyaya damga vurdu. Aralarında 7 yaş bulunan iki karizmatik oyuncuyu birbiriyle karıştıran pek çok kişi olduğu ortaya çıktı. 

Kenan İmirzalıoğlu (47) ve Murat Ünalmış (40) ikilisi için, “Kardeş olsalar bu kadar benzerler” şeklinde yorumlar yapılıyor.

Kimi kesim bu benzerliğe katılmasa da, özellikle İmirzalıoğlu ile Murat Ünalmış’ın gençliklerini bilmeyen yeni nesil, ikiliyi oldukça karıştırdıklarını dile getiriyor. İkili için sosyal medyada; “Bir zamanlar ayırt edemiyordum”, “Çocukluğumdan beri zaten karıştırıyordum”, “Birkaç ay öncesine kadar aynı kişi sanıyordum” şeklinde yorumlar geliyor.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir