Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses’in sünnetliği babadan damatlığı oğlundan!

Türk müziğinin efsane isimlerinden İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, yıllar önce sünnet düğününde Faruk Saraç imzalı bir takım giymişti …

26.09.2021
Ünlü şarkıcı İdo Tatlıses’in sünnetliği babadan damatlığı oğlundan!

Türk müziğinin efsane isimlerinden İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, yıllar önce sünnet düğününde Faruk Saraç imzalı bir takım giymişti. Evlilik hazırlığında olan İdo Tatlıses’in düğününde giyeceği takım ise ünlü tasarımcının oğlunun elinden çıkacak.

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses, bir süredir birlikte olduğu Yasemin Şevkatli ile nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. 7 Ekim‘de dünya evine girmeye hazırlanan çift, düğün hazırlıklarına hazırlıkları için son dokunuşları yapıyor.

Raffles Hotel‘de gerçekleşecek düğünün detayları merak edilirken, İdo Tatlıses’in giyeceği takım elbise hakkında ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Sünnet düğününde Faruk Saraç imzalı bir takımı giyen küçük İdo’nun damatlığında da tercihi aynı yerden oldu.

Büyük bir özenle hazırlanan smokinin Faruk Saraç‘ın oğlu Orhun Saraç tarafından tasarlandığı öğrenildi. Smokin için İtalya’dan getirilen özel kumaşların kullanıldığı ve tamamen el işçiliğinin sergilendiği öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra; saten detaylar ve modern çizgilerin yer aldığı smokin herkes tarafından merak edildi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.