Ünlü şarkıcı İzel: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı!

Koronavirüs salgınından dolayı uzun zamandır konser veremeyen şarkıcı İzel, ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladı. Ağır bir hastalık dönemi …

15.06.2021
Ünlü şarkıcı İzel: Arabamı sattım, iki aylık param kaldı!

Koronavirüs salgınından dolayı uzun zamandır konser veremeyen şarkıcı İzel, ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladı.

Ağır bir hastalık dönemi geçiren ünlü şarkıcı İzel, zor günleri geride bıraktığından bahsederken koronavirüs salgınından dolayı yaşadığı ekonomik sıkıntıları da anlattı. Yaşadığı sağlık sorunlarından bahseden İzel, şunları söyledi: “6 ay kadar sağlık sorunu yaşadım. Bir operasyon geçirdim, çok değişik bir hastalık… Adını bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. Sonra çok ağrılı ve sancılı bir dönem geçirdim. Tam iyileştim ‘hadi’ dedim. ‘Artık çıkıyorum sokağa’ bir anda başımıza korona geldi.”

“KANSER DEĞİLİM”

“Hakkımda ‘kanser’ dedikodusu çıkmış… Çok eski bir arkadaşım basın camiasından anneme sormuş ‘İzel kanser mi oldu’ diye… Annem de rahatsız bu soru onu iyice kötüleşti. Bu sefer annemi iyileştirmeye çalıştık.

‘İzel sen kansersin bize yalan söylüyorsun’ demeye başladı.Ben ortadan kaybolunca artık biri bir taş attı ortaya böyle bir şey yayıldı. Ben kanser değilim! Müziğe küsmedim. Mümkün değil, müzik olmazsa yaşayamam. Müziksiz ve aşksız mümkün değil.”

“2 AYLIK PARAM KALDI”

Koronavirüs salgınından dolayı mekanlara kısıtlama gelmesi ve konserlerin iptal olmasıyla zor günler geçiren şarkıcı, “Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum ekonomik sıkıntılar ben de yaşadım. Benim tabii ekstra durumlar oldu. Önce babamın sonra üç yıl süren annemin rahatsızlığı ve benim rahatsızlığım oldu. Bunlar çok bütçeli şeyler helali hoş olsun. Bir birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti. Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum. Mutluluğun formülü bence ahlak, vicdan, adalet ve aşk” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.