Ünlü Türkücü Alişan kardeşi için mevlit okuttu!

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz hafta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Ölüm …

28.07.2021
Ünlü Türkücü Alişan kardeşi için mevlit okuttu!

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz hafta koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Ölüm haberiyle zor günler geçiren Alişan, kardeşi için Nişantaşı’ndaki Teşvikiye Camii’nde mevlit okuttu.

Ünlü Türkücü Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalandığından dolayı özel bir hastanede tedavi görüyordu. Tektaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşama gözlerini yumdu. 41 yaşındaki Selçuk Tektaş’ın ölüm haberi tüm sevenlerini yasa boğdu.

ANNESİNE VE YENGESİNE SARILARAK GÖZYAŞLARINA BOĞULDU!

Önceki gün Selçuk Tektaş için Nişantaşı’ndaki Teşvikiye Camii’nde mevlit okutuldu. Mevlide, Selçuk Tektaş’ın babası Mehmet Tektaş, annesi Suzan Tektaş ve eşi Merve Tektaş’ın katılırken; sanat dünyasının değerli isimleri de oradaydı. Türkücü Ceylan, sunucu Özlem Yıldız, oyuncu Saruhan Hünal ve sevenleri Tektaş ailesini bu zor günde yalnız bırakmadı.

“EZANI ALİŞAN OKUDU!”

Selçuk Tektaş için okunan mevlit öncesinde ünlü türkücü Alişan, akşam ezanını kendisi okudu. Ardından mevlide gelenlere Selçuk Tektaş için lokma ve yemek dağıtıldı.

 

KARDEŞE DUYGUSAL VEDA!

Neredeyse bir ay koronavirüsle savaşan Selçuk Tektaş, geçtiğimiz günlerde virüse yenik düştü. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Tektaş’ın kardeş, Alişan ve ailesi bu ölüm haberiyle yıkıldı.

Sanat dünyasını üzen bu ölümden 7 gün geçti. Alişan abisi için mevlit okutacağını sosyal medyadan paylaştı.

Ayrıca kardeş acısıyla yüreği yanan Alişan, yaptığı duygusal paylaşımla da hayranlarını ağlattı. Yaşadığı duyguları dile getiren Alişan, işte bu notu düştü:

“Bugün 7. gün… Ve sen benim kalbimde bir ömür kalacaksın kardeşim. O kadar dua aldın ki herkesten ve almaya devam ediyorsun ki, eminim Allah’ım seni en güzel yerde misafir ediyordur. Annen, baban, eşin, çocukların, yeğenlerin, kuzenlerin, akrabaların, dostların, arkadaşların ve biz seni hiç bitmeyecek bir özlemle ve dualarla her zaman anacağız. Hep bu gülümsemenle kalacaksın aklımda. Allah’ım senin mekanını cennet eylesin İnşallah.. Seni çok seviyorum canım kardeşim. Başlayacağım bir yerden ama ne zaman, nasıl başlayacağım bilmiyorum. Hepimiz hep sen varsın gibi bir yerden başlayacağız tekrar. Hiç gitmemişsin gibi….”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir