Ünlü yönetmen annesine bir kuruş bile vermiyor!

Hollywood’un efsanevi yönetmeni Quentin Tarantino, katıldığı bir podcast yayında çocukluğuna dair samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü yönetmen …

08.08.2021
Ünlü yönetmen annesine bir kuruş bile vermiyor!

Hollywood’un efsanevi yönetmeni Quentin Tarantino, katıldığı bir podcast yayında çocukluğuna dair samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü yönetmen, çocukluk yıllarında kendisini desteklemeyen ve yazma yeteneğini küçümseyen annesine ekonomik olarak hiçbir yardımda bulunmadığını söyledi.

Amerikalı ünlü yönetmen ve senarist Quentin Tarantino, geçtiğimiz günlerde Brian Koppelman’ın hazırladığı poscast’e katıldı. “Ucuz Roman”, “Kill Bill”, “Soysuzlar Çetesi” gibi ünlü yapımlara imza atan Tarantino, annesi ile ilişkisi hakkında çarpıcı gerçekleri açıkladı.

58 yaşındaki ünlü isim, ilk senaryosunu 12 yaşında yazdığını belirtirken bu konuda annesinin kendisiyle inatlaştığını ve “küçük yazma kariyerin” şeklinde onu küçümsediğini anlattı. Sürekli azarlanma ve küçümsenme ile karşı karşıya kalan Tarantino, daha o yaşlarda, ileride annesiyle parasını paylaşmayacağına dair yemin etmiş.

Hala bu yemine sadık olduğunun altını çizen ünlü yönetmen, “Gelir idaresi ile bir sıkışmada ona yardım ettim. Ama Cadillac yok, ev yok.” şeklinde konuştu.

Tarantino, annesinin hala hayatta olduğunun altını çizerken sözlerine şöyle devam etti:

“Çocuklarınızla ilgilenirken sözlerinizin bazı sonuçları var, onlar için anlamlı olan şeylerde kullandığınız alaycı tonlamanın sonuçları olduğunu unutmayın.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.