Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy’un iç kanama geçirdiği iddia edildi

Usta sanatçı Ferhan Şensoy, iç kanama geçirmişti. Apar topar hastaneye kaldırılan Şensoy’dan sevindiren haber geldi. Türk tiyatrosunun önemli …

02.07.2021
Usta tiyatrocu Ferhan Şensoy’un iç kanama geçirdiği iddia edildi

Usta sanatçı Ferhan Şensoy, iç kanama geçirmişti. Apar topar hastaneye kaldırılan Şensoy’dan sevindiren haber geldi.

Türk tiyatrosunun önemli isimlerinden biri olan Ferhan Şensoy’un geçen ay geçirdiği operasyon sonucu ameliyat bölgesinde oluşan komplikasyon nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Şensoy’un kızı Derya Şensoy, sevindiren haberi verdi.

“SAĞLIK DURUMU İYİ”

Ferhan Şensoy’un kızı Derya Şensoy, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Babam Ferhan Şensoy, geçen ay damarlarıyla ilgili geçirdiği bir operasyon sonrası bugün yara yerinde oluşan bir komplikasyon yaşadı. Şu anda sağlık durumu iyi. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederiz” dedi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir