Uyarlama mı? Yalnız Kurt dizisinin mevzusu nedir? Yalnız Kurt gerçek yaşam hikayesi mi?

29.12.2021
Uyarlama mı? Yalnız Kurt dizisinin mevzusu nedir? Yalnız Kurt gerçek yaşam hikayesi mi?


Uyarlama mı? Yalnız Kurt dizisinin konusu nedir? Yalnız Kurt gerçek hayat hikayesi mi?

Yalnız Kurt dizisinde Cihan Ünal, Hasan Deniz Yaran benzer biçimde oyuncular yer ediniyor. Cihan Ünal’ın yer almış olduğu yeni tanıtımda “Ben 60 senedir bir ihanetin içindeyim. Beni ölmeden öldürdüler, kayıttan düştüler, peşini bırakmadım. Ölümle tehdit ettiler yılmadım. İhanetin üzerine yürüdüm inandıramadım, yılmadım. Keskin feraset, keramete nal toplatırmış” sözleri dikkat çekti. Diizinin mevzusu merak ediliyor. İşte Yalnız Kurt dizisinin mevzusu.

Yalnız Kurt mevzusu nedir?

Yalnız Kurt dizisinin mevzusu şu şekilde açıklandı: Türkiye’nin yakın geçmişine ışık tutmaya gelen Yalnız Kurt, ülkedeki darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, düzensizlik ve terör vakalarını ekranlara taşıyor.

YALNIZ KURT OYUNCULARI KİMDİR?

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.