Uygun fiyata, garantili yenilenmiş telefon aldık!

31.01.2022
Uygun fiyata, garantili yenilenmiş telefon aldık!


Türkiye’de her insanoğlunun tanımış olduğu yerli teknoloji şirketimiz Turkcell, eski aygıt toplama, yenilenmiş aygıt satışı ve Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyasını kapsayan İkinci El Aygıt Ticaretini duyurdu. Ticaretin ayrıntılarını Turkcell İletişim Merkezi’nde sizler için detaylarıyla inceledik. Turkcell’de eski aygıt iyi mi toplanıyor? Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyası ne sunuyor? Yenilenmiş Aygıt alırken nelere dikkat etmek […]

Türkiye’de her insanoğlunun tanımış olduğu yerli teknoloji şirketimiz Turkcell, eski aygıt toplama, yenilenmiş aygıt satışı ve Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyasını kapsayan İkinci El Aygıt Ticaretini duyurdu. Ticaretin ayrıntılarını Turkcell İletişim Merkezi’nde sizler için detaylarıyla inceledik.

Turkcell’de eski aygıt iyi mi toplanıyor? Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyası ne sunuyor? Yenilenmiş Aygıt alırken nelere dikkat etmek gerekir?

Isterseniz sözü uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Turkcell Yenilenmiş Cihazlar: https://bit.ly/3r5vaKf
Turkcell Eskisini Getir, Yenisini Götür kampanyasına ulaşmak için: https://bit.ly/3ACA6cr

Turkcell Bireysel Satıştan Görevli Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal ile mağaza içinde detayları öğrenen SDN Kurucusu Hakkı Alkan, kurgu kapsamında cihazların iyi mi, hangi unsurlara gore değerlendirildiği mevzusunda işleyişi sizler için aktardı.

Türkiye’de yılda averaj 5 milyon tane ikinci el aygıt satılıyor yalnız bunlar denetime naturel olarak olmayan bir pazarda, müşteriye güven vermeyen bir ticaretle satılıyor. Bu aşamada Turkcell, güvenilir ve denetime naturel olarak bir ikinci el aygıt ticareti kurma yolunda öncü oldu. Hem de Turkcell, sürdürülebilirlik mevzusunda da oldukça duyarlı ve bu kurguyu, elektronik atıkları azaltma adına önemli bir hamle olarak görüyor.

Eski aygıt satarken yada yenilenmiş aygıt satın alırken müşterinin dikkat etmesi gereksinim duyulan hususlar, 1 yıl yenileme merkezi garantisi ve müşteriye sunulan birçok teklif ile ikinci el ticaretinin detayları Turkcell’de müşterileri bekliyor.”

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir