Uzmanlar altına yatırım yapanların kazanacağını söylüyor

14.11.2022
Uzmanlar altına yatırım yapanların kazanacağını söylüyor


ABD’nin enflasyonu açıklandı ve ons altın değerlendi. ABD’de değerlenen ons altının yurt içine yansımaları merak ediliyorken sektörden yatırımcılara bildiri geldi.

Uzmanlar altına yatırım yapanların kazanacağını söylüyor

ABD’de enflasyon oranının yüksek çıkmasının arkasından altın gene dünya gündeminde yerini aldı.

Kırşehirli kuyumcu Ahmet Durukan, altına yatırım yapanların uzun solukta daima kazanacaklarını söylemiş oldu.

“Altın ilerleyen günlerde daha oldukça para edecek”

İHA’nın haberine nazaran, Durukan, “ABD’de enflasyon rakamlarının yüksek çıkması altın fiyatlarını ve altını tekrardan dünya gündemine aldı. Altın dünyada emtia olarak en ucuz madde. Elinizde bulunan altınlara oldukça sıkı sarılın. Altın ilerleyen günlerde daha oldukça para edecek. Elinizde bulunan altınları bozdurmayın. İlerleyen günlerde daha çok para kazanacaksınız. Ekim ayında 998 liraydı. Altın alanların kazanacağını söylemiştik. Kasım ayında da altın ve altına yatırım yapanlar kazanacaklar.” diye konuştu.

Uzmanlar altına yatırım yapanların kazanacağını söylüyor #1

“Zor günlerin en iyi arkadaşı altın”

Türkiye’de yaşayan insanların yatırım aracı olarak toprak ve altın alımlarını tavsiye eden Ahmet Durukan, “Doları olanların da altına yatırım yaptığında daha iyi para kazanacağını öngörüyoruz. 18,14, 22 ayar asla fark etmiyor. Altın alanların kazanacaklarını öngörüyoruz. Zor günlerinizin en iyi arkadaşı altındır.” dedi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.