Valorant Kapalı Beta Üyesi Nasıl Olunur?

07.05.2020
Valorant Kapalı Beta Üyesi Nasıl Olunur?

Valorant kapalı betaya katılma konusunda araştırmalar sürüyor. Sebebi ise oyunun test aşamasında olması. Valorant kapalı beta key ile birlikte Valorant kapalı beta denemesine girebilirsiniz.

Riot Games’e ait olan ve yeni çıkmış FPS oyunu Valorant piyasa sürüldüğünden beri tüm oyun camiasının diline düşmüş durumda. Olumlu anlamda yapılan yorumlar ile oyunun geleceği çok parlak görünüyor.

Piyasa içerisinde online savaş oyununda Counter-Strike serisi tahtını koruyordu fakat League of Legends yapımcısının girişimi ile birlikte online savaş oyunu severler heyecanlandı. Henüz geliştirme sürecinde olan oyun şu an kapalı beta sürecinde test ediliyor.

Valorant Piyasada Favori Olabilir Mi?

Valorant oyunu, online FPS savaş oyunu olduğu için kendisine çektiği oyuncu kitlesi daha çok CS:GO ve PUBG oyunlarından oluyor. Bu nedenden dolayı da diğer oyunlardan gelen oyuncular, Volorant Beta sürümünü üste doğru çıkartırken, diğer oyunları aşağıya doğru çekebilir. Valorant yükselirken CS:GO nun düşüşünü izleyebiliriz.

Valorant Kapalı Beta Üyesi Nasıl Olunur?

Valorant Beta oyununa üye olmak için ilk olarak Riot Hesabı sahibi olmanız gerekiyor. Bilindiği üzere Riot Games, tek bir hesap sistemine geçmişti. Tek bir Riot Hesap ile bütün Riot Games oyunlarında tek bir hesap ile ilerlemeye kaydedebiliyorsunuz. Tüm oyunlara giriş bir hesaptan oluyor.

Riot hesabını oluşturduktan sonra yapmanız gereken ilk şey Twicth hesabınıza bağlamanızdır. Twitch’e entegre ettikten sonra Twitch’de ayarlar bölümüne girmelisiniz. Orada bulunan bağlantılar sekmesini bulun ve tıklayın. Riot hesabı ile giriş yaptığınızda tam entegre hale gelecektir.

Twitch kanalına girdikten sonra Valorant kapalı beta yayınlarını izlemeniz gerekiyor. Çünkü, yayınları izlediğiniz taktirde şans eseri katılım hakkı kazanabilirsiniz. Eğer, Twitch tarafından size katılım hakkında dair bir bildirim gelirse, Valorant Kapalı Beta İndir aşamasını geçip, oyunu oynayabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir