Vatandaşın sorusuna cevap verdi! Ahmet Davutoğlu’ndan adaylık açıklaması

19.06.2022
Vatandaşın sorusuna cevap verdi! Ahmet Davutoğlu’ndan adaylık açıklaması


Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, ziyaret için geldiği Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde “Başbakanlık yaptınız Siz niçin aday olmuyorsunuz” sorusuna, “Parti kurarken aslına bakarsanız aday olmuşuz. Adayım fakat partiler arası bir mutabakat olursa biz onu da görüşmeye hazırız” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Osmaniye’deki programı kapsamında Kadirli ilçesinde de bir takım ziyarette bulunmuş oldu. İlçede esnaf ziyareti gerçekleştiren Davutoğlu ziyaret etmiş olduğu çay ocağında vatandaşlarla söyleşi etti.

“HEPİMİZ İKTİDARA ADAYIZ”

Bir vatandaşın, “Cumhurbaşkanlığı seçimi için Başbakanlık yaptınız. Siz niçin aday olmuyorsunuz” sorusu üstüne Davutoğlu, “Parti kurarken aslına bakarsanız aday olmuşuz. Şu demek oluyor ki iddiamız bu. Fakat şimdi şu anda da adayız. Tamamımız parti olarak, tamamımız iktidara adayız ondan kaçınmıyorum. Adayım fakat partiler arası bir mutabakat olursa biz onu da görüşmeye hazırız” şeklinde konuştu. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tarım ve Orman Bakanlığı açıkladı! Kılıçdaroğlu'ndan yanıt gecikmedi: Hazırlığınızı yapınZiraat ve Orman Bakanlığı deklare etti! Kılıçdaroğlu’ndan cevap gecikmedi: Hazırlığınızı yapın
Son ankette çarpıcı sonuçlar! Zafer Partisi'ndeki değişiklik dikkat çektiSon ankette çarpıcı sonuçlar! Zafer Partisi’ndeki değişim dikkat çekti
Eski koca dehşeti! Genç anne ve bebeğine acı vedaEski koca dehşeti! Genç anne ve bebeğine acı vedaYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.