Vefat eden Turgay Yıldız’ın ailesinden açıklama!

Geçirdiği kalp spazmı sonrası hastaneye kaldırılan oyuncu Turgay Yıldız, tüm müdahalelere rağmen vefat etmişti. Hakkında çıkan bazı iddialar için …

25.07.2021
Vefat eden Turgay Yıldız’ın ailesinden açıklama!

Geçirdiği kalp spazmı sonrası hastaneye kaldırılan oyuncu Turgay Yıldız, tüm müdahalelere rağmen vefat etmişti. Hakkında çıkan bazı iddialar için ailesi açıklamada bulundu.

Merhum tiyatro sanatçısı için ailesi Turgay Yıldız’ın korona aşısı nedeniyle kalp krizi geçirdiği iddialarının doğru olmadığını söyledi. Yıldız’ın ölümünün kalp krizinden dolayı olduğuna dikkat çekerek açıklamasında “Özensizce dile getirilen iddialar, tedavi sürecini an be an takip eden ve merhumun daha önce de yaşadığı kalp sorunlarını ve gerçeğin ne olduğunu bilen ailesinin, dostlarının üzüntüsünü daha artırmaktadır” ifadelerinde bulunuldu.

Yıldız’ın ailesi, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile tüm sağlık çalışanları ekibine teşekkür etti.

Acı haberi arkadaşı Levent Üzümcü sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Üzümcü, çektiği skeçlerde adından söz ettiren oyuncu Turgay Yıldız’ın kalp spazmı geçirdiğini hastaneye kaldırıldığını duyurmuştu. Daha sonra uzun süre yoğun bakımda kalan oyuncu yaşam savaşını kaybetti. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.