Will Smith ve Jada Pinkett açık evlilik sürdürüyor

28.03.2022
Will Smith ve Jada Pinkett açık evlilik sürdürüyorWill Smith ve Jada Pinkett’in açık ilişkisi Oscar’daki tokattan sonrasında gündem oldu.


Will Smith ve Jada Pinkett açık evlilik sürdürüyor

94’üncü Oscar Ödülleri törenine Will Smith’in karısıyla ilgili latife icra eden Chris Rock’a tokat atması damga vurdu.

SAHNEDE TOKAT

Chris Rock Will Smith’in eşi Jada Pinkett’in saç modeli hakkında bir latife yapınca beklemediği bir tepki aldı. Will Smith yerinden kalkıp sahneye geldi ve Chris Rock’a bir tokat attı.

AÇIK İLİŞKİYE GÜLDÜ

Bu vakadan sonrasında sosyam medyada açık ilişki mevzusu hatırlatıldı. Bir süre ilkin Will Smith ve Jada Pinkett açık ilişki yaşadıklarını itiraf etmişti.

Oscar sahnesinde bu itirafla da ilgili şakalar yapılmasına karşın çift bu şakalara gülüp geçti. Hâl bu şekilde olunca Oscar takip edenleri “İlişki şakalarına tepki vermedi”, “Açık ilişki şakalarını kaldırabildi.” yorumlarında bulunmuş oldu.

“BAŞKALARIYLA DA İLİŞKİ YAŞIYORUZ”

1997 yılından bu yana Jada Pinkett Smith ile evli olan Will Smith, daha ilkin verdiği bir röportajda açık evlilik yaşadıklarını itiraf etmişti.. Smith “İlişkimiz tek eşli olarak başladı. Fakat sonrasında evrildi” demişti. Smith, birliktelikleri süresince hem kendisinin hem de eşinin başkalarıyla da ilişki yaşadığını söylemişti.

Will Smith ve Jada Pinkett açık evlilik sürdürüyor #1

Will Smith ve Jada Pinkett açık evlilik sürdürüyor #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.