Wilma Elles, İstanbul’da başına gelen tacizi söyledi

01.02.2022
Wilma Elles, İstanbul’da başına gelen tacizi söylediMinibüsüne binmiş olduğu bir servis şoförünün, aracı tenha bir yere çekerek kendisini rahatsızlık ettiğini açıklayan Wilma Elles, uğramış olduğu tacizden cep telefonu numarasını vererek kurtulduğunu söylemiş oldu.


Wilma Elles, İstanbul’da başına gelen tacizi anlattı

Oyuncu Wilma Elles, 1,5 yıl ilkin İstanbul’da yaşamış olduğu rahatsızlık vakasını söyledi.

Ellerinde torbalarıyla yokuş çıkmak üzereyken bir servis şoförünün kendisine yokuş başına kadar destek olmayı teklif ettiğini, peşinden aracı tenha bir yere çektiğini ve rahatsızlık etmek istediğini iddia etti.

O anları özetleyen oyuncu, şoförü kendisiyle görüşeceğini söyleyerek kandırarak bu durumdan kurtulduğunu dile getirdi.

“BENİ 5-6 KEZ ARADI”

Wilma Elles, “Aracın içindeyim ve tek başınayım mezarın yanında duruyoruz. Kapıları kapatıyor. Sürücü gidiyor, perdeleri kapatıyor ben fazlaca heyecanlıyım fakat belli etmedim. Siz ne yapıyorsunuz dedim, ‘fazlaca güzelsiniz biz tanışalım’ falan dedi. Ben de siz fazlaca güzelsiniz dedim, fazlaca hoş bir erkeksiniz sizinle daha iyi bir yerde bir araya gelelim dedim. Burada değil, numaramı vereyim dedim. Ben gerçek numara vermek zorunda kaldım şundan dolayı biliyordum ki o beni çaldıracak. Çaldırdı, bir süre sonrasında ikna oldu. Titreyerek otomobilden indim, sonrasında beni 5-6 kez aradı.” dedi.

Wilma Elles, İstanbul’da başına gelen tacizi anlattı #1

“BENİM HATAM, NASIL BİNDİM”

Elindeki poşetler sebebiyle servis şoförünün kendisine yardım etmek amacıyla aracına aldığını düşündüğünü belirten Elles, “1,5 yıl ilkin falan oldu, gündüz oldu. Toplu taşıma kullanımı şöyleki oldu; önümde bir yokuş var, elimde çantalarla yürüyorum vasıta da fazlaca güneşli bigün kapı açık gidiyor. O dedi ki ‘atlayın sizi yukarı kadar götüreyim’, okul aracı benzer biçimde beyazdı. Aslen benim hatam, iyi mi bu şekilde tanımadığın bir servis aracına bindin fakat çantalarım vardı. Bu şekilde vaka kesinlikle her kadının başına geliyor. Bu benim daha ilkin düşünüp içimde hazırladığım bir şey. Örneğin eskiden karanlık bir yerden eve gidiyorum, hep telefonum kulağımda. Sanki biriyle telefonla konuşuyormuş benzer biçimde yapıyorum. Arkamda biri var ise duysun diye.” ifadelerini kullandı.

Wilma Elles, İstanbul’da başına gelen tacizi anlattı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.