Xbox Gold Ocak 2022 oyunları belli oldu! – Teknoloji Pusulası

24.12.2021
Xbox Gold Ocak 2022 oyunları belli oldu! – Teknoloji Pusulası


Bugün itibarıyla resmi YouTube kanalı vesilesiyle bir tanıtım videosu gösteren Microsoft, Xbox Live Gold aboneleri için Ocak ayında armağan edilecek yapımları deklare etti. Oyunculara armağan edilen iki Xbox 360 oyunu, geriye uyumluluk özelliğiyle Xbox One ve Xbox Series X|S platformlarında da oynanabilecek.

PS3, 2021 yılında Xbox Series X’i mağlup etmeyi başardı!


PS3, 2021 senesinde Xbox Series X’i yenik etmeyi başardı!

Sony’nin emektar konsolu PlayStation 3, Microsoft’un yeni nesil konsolu Xbox Series X’i acayip bir alanda yenik etti.

Xbox Live Gold aboneleri için 4 değişik oyun

Microsoft’un her ay Xbox sahiplerine Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass Ultimate kapsamında verdiği hediyeler devam ediyor. Resmi YouTube kanalı vesilesiyle bir tanıtım videosu gösteren şirket, 2022’nin ilk ayında oyunculara sunmuş olacağı yapımları resmen duyurdu. Bu ay iki tane Xbox 360, iki de Xbox One oyunu kullanıcılara sunuluyor.

Microsoft tarafınca gösterilen videoya nazaran armağan edilen oyunlardan Neuro Voider, 1 Ocak – 31 Ocak, Aground, 16 Ocak – 15 Şubat, Radiant Silvergun, 1 Ocak – 15 Ocak ve son olarak Space Invaders Infinity Gene ise 16 Ocak – 31 Ocak tarihleri içinde kütüphaneye eklenebilecek. Xbox, armağan edilen toplam 4 oyunun bedelinin 53.96 dolar (610 TL) bulunduğunu ve oyuncuların toplam 2400 Xbox GS kazanabileceklerini deklare etti.

SDNShiftdelete.net

İşte armağan edilen oyunların tam sıralaması:

  • NeuroVoider (Xbox One)
  • Aground (Xbox One)
  • Radiant Silvergun (Xbox 360)
  • Space Invaders Infinity Gene (Xbox 360)

Microsoft, Xbox konsollarının geriye uyumluluğu yardımıyla tüm oyunların kendi konsollarıda ve üst jenerasyon konsollarda da oynanabileceğini belirtti. Buna nazaran yukarıdaki tüm oyunlar, Xbox Series X ve Series S oyuncuları tarafınca da oynanabilecek.

Microsoft, Windows 11’de önemli bir değişikliğe gidiyor!


Microsoft, Windows 11’de önemli bir değişikliğe gidiyor!

Microsoft, Windows Terminal uygulamasını Windows 11 işletim sisteminde varsayılan komut satırı aracı yapacağını deklare etti.

Peki sizler Microsoft tarafınca bu ay armağan edilen oyunlarla ilgili ne düşünüyorsunuz? Sizce sıralama geçtiğimiz aylara nazaran daha mı güçlü yoksa daha mı zayıf kalmış? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.