Xiaomi 11i HyperCharge ekran özellikleri netleşti – Teknoloji Pusulası

27.12.2021
Xiaomi 11i HyperCharge ekran özellikleri netleşti – Teknoloji Pusulası


Geçtiğimiz günlerde yüksek şarj hızı ile gündeme getirdiğimiz Xiaomi 11i HyperCharge netleşmeye devam ediyor. Kısa sürede tanıtılacak olan yüksek şarj gücüne haiz telefon, gerek tasarımıyla gerek donanımıyla bir süredir iddialara mevzu oluyordu. Xiaomi ise şarj teknolojisinin peşinden şimdi de ekran detaylarını açıkça paylaştı.

Dakikalar içinde tam şarj seviyesine ulaşabilecek olan Xiaomi 11i HyperCharge, 6 Ocak tarihindeki lansmanda ailenin diğeri fertleri ile resmiyete kavuşacak. Aslen daha öncesinde tanıtılan Redmi Note 11 Pro Plus‘ın tekrardan isimlendirilmiş hali olması beklenen telefon, her geçen gün bu söylentiyi birazcık daha doğruluyor.

Xiaomi 11i HyperCharge geliyor: 15 dakikada tam şarj


Xiaomi 11i HyperCharge geliyor: 15 dakikada tam şarj

Aralık ayının sonunda 12 serisini tanıtmış olacak olan Xiaomi, Ocak ayının başlangıcında 11i HyperCharge ile sınırları zorlayacak!

Xiaomi 11i HyperCharge, 120Hz ekranla gelecek

Geçtiğimiz hafta şirket tarafınca paylaşılan teaserda 120W süratli şarj özelliğine haiz olacağı öğrenilen Xiaomi 11i HyperCharge, kaynaklar tarafınca Redmi Note 11 Pro Plus‘ın “aynısı” olarak nitelendirilmişti. Bu söylenti ortalıkta dolanırken bugün gösterilen değişik bir teaser, adeta iddiaları doğruladı. Nitekim şirket, yeni modelde 120Hz yenileme hızına haiz bir ekranın bulunacağını teaser aracılığı ile duyurdu.

Bu gelişme sonrası artık Redmi Note 11 Pro Plus‘ın aynısı olduğu kesinleşen Xiaomi 11i HyperCharge, enerjisini 6nm üretim sürecinden geçen MediaTek Dimensity 920 5G‘den alacak. 6.67 inç büyüklüğünde 120Hz yenileme hızına haiz Super AMOLED ekran, 6GB / 8GB RAM, 128GB / 256GB depolama, 108 Megapiksel ana kamera 6 Ocak‘ta tanıtılacak olan telefonda yer alacak teknik detayların bazıları.

Bunların haricinde telefona adını veren HyperCharge teknoloji naturel olarak bu modelde yer alacak. Cihazdaki 120W süratli şarj desteği, 4500 mAh kapasiteli pili averaj 15 dakikada tamamen şarj edebilecek.

Peki sizin telefonunuz kaç dakikada tam şarj oluyor? Sizce süratli şarj telefonlara zarar veriyor mu? Yorumlarda belirtebilirsiniz…


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.