Xiaomi kullanıcılarına müjde: Bazı modeller parasız YouTube Premium alacak!

19.02.2022
Xiaomi kullanıcılarına müjde: Bazı modeller parasız YouTube Premium alacak!


YouTube, her türden videoyu bünyesinde barındıran bir video akış platformu. Birçoğumuzun zevkle kullandığı uygulama, dizilerin reklam araları kadar olmasa da reklamlarıyla kimi vakit can can sıkan olabiliyor. Reklamsız video seyretmek için ise, YouTube Premium aboneliğinizin olması gerek.

Şimdi Xiaomi, cihazlarından bazılarında kullananların YouTube Premium’dan parasız bir halde yararlanabilmeleri için YouTube ile ortaklaşa iş yapıyor. İşte parasız abonelikten yararlanabilecek modeller ve diğeri ayrıntılar…

Xiaomi kullanıcıları mutlu: İşte Android 13 alacak modeller


Xiaomi kullanıcıları mutlu: İşte Android 13 alacak modeller

Geçtiğimiz günlerde ilk geliştirici beta sürümü gösterilen Android 13 sürümünü alacak Xiaomi modelleri ortaya çıktı.

Xiaomi, YouTube ile ortaklaşa iş yapıyor

Çin menşeli teknoloji devi, bazı modellerin YouTube Premium’u parasız bir halde kullanabilmesi adına YouTube ile ortaklaşa iş yaptığını duyurdu. Xiaomi kullanıcılarının kullanabileceği bu parasız aboneliğin süresi ise 3 ay olacak.

YouTube Premium ücretli abonelik sisteminin kullanıcılarına elde etmiş olduğu birçok yarar var. Reklamsız video izleyebilir, çevrimdışı ya da arkaplanda video oynatabilir ve video indirebilirsiniz. Ek olarak bu abonelik, Youtube Music Premium‘u da içeriyor.

Xiaomi ve YouTube’un yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucu parasız bir halde Premium abonelik alması beklenen modeller ise şunlar:

  • 11T Pro
  • 11T
  • 11 Lite 5G NE
  • Redmi Note 11 Pro 5G
  • Redmi Note 11 Pro
  • Redmi Note 11S
  • Redmi Note 11

Bu cihazlara haiz olan kullanıcılar, YouTube uygulamasından Premium hususi durumunun olduğu kısımdan aboneliğini aktifleştirebilir.

Sizler Xiaomi ve YouTube’un yapmış olduğu ortaklaşa iş sonucu verilen bu Premium aboneliği hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikir ve görüşlerinizi yorumlarda ya da ShiftDelete.Net Forum sitemizde bizimle paylaşabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.