Header Reklam

Google Sponsor

Xiaomi Mi 10 Ultra Tanıtıldı Xiaomi Mi 10 Ultra’nın kılıfı dikkat çekiyor.

Xiaomi’nin 10. kuruluş yıl dönümüne özel olarak geliştirdiği Xiaomi Mi 10 Ultra, yalnız gelmeyecek. Beraberimnde antibakteriyel bir kılıf da bulunacak.

12.08.2020
Xiaomi Mi 10 Ultra Tanıtıldı Xiaomi Mi 10 Ultra’nın kılıfı dikkat çekiyor.

Koronavirüs salgını ile mücadele tüm hızıyla devam ediyor. Diğer yandan maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyuldukça da vaka sayısının düşürülmesi hedefleniyor. Hijyen bu manada hayati bir önem taşıyor ve Xiaomi de bu çerçevede yeni akıllı telefonu Xiaomi Mi 10 Ultra’nın kılıfı da antibakteriyel yapısı ile dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi 10 Ultra’nın muhtelem fonksiyonları

Henüz özellileri netleşmemiş olsa da şirkete yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre Xiaomi Mi 10 Ultra’nın fonksiyonları şu şekilde olacak:

120 Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranla gelmesi beklenen Xiaomi Mi 10 Ultra, Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak. Periskop kamerası da olması beklenen telefonun piyasada bulunan en iyi kameraya sahip akıllı telefon olacağı iddia ediliyor.

100W hızlı şarj desteğine (kablolu) sahip olan Xiaomi Mi 10 Ultra, 55W kablosuz hızlı şarj desteğine de sahip.

Xiaomi, antibakteriyel kılıf üreten tek teknoloji şirketi değil. Samsung da özel antimikrobiyal kaplamayı Galaxy Note 20 serisinde kullanıyor.YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.


Google Sponsor