Yağları mum şeklinde eriten kür! Yeşil çay, soda ve limonu 15 gün süresince…

15.03.2022
Yağları mum şeklinde eriten kür! Yeşil çay, soda ve limonu 15 gün süresince…Yeşil çay, maden suyu ve limon kürü, yaz aylarına yaklaşırken fazla kilolardan kurtulmak isteyenler için çözüm oluyor. İşte yeşil çay, maden suyu ve limon karışımının vücudunuza tesirleri….


Yağları mum gibi eriten kür! Yeşil çay, soda ve limonu 15 gün boyunca…

Mart ayının ortalarında gelinmesiyle beraber, yaz tatili hayalleri de başladı.

Geçen seneki bikini ve mayoların içine bu yıl girebilecek miyim sorusu da akıllarda yerini aldı.

Kış aylarında beslenme düzeninizi bozduysanız, fazla kilolarınız var ise ve bir an ilkin kurtulmak istiyorsanız, rejiminize ek olarak yağ yakımınızı hızlandırıcı alternatifler tercih edebilirsiniz.

Metabolizma hızlandırıcı öve yağ yakıcı özelliği ile senelerdir kullanılan yeşil çay, maden suyu ve limon ile birleştiğinde kilo vermek isteyenlerin favori içeceğine dönüşüyor.

Hem iştah bastıcırıcı, hem yağ eritici, hem de sıhhatli bir ara öğün seçeneği bile sayılabilecek “yeşil çay, maden suyu ve limon kürü”, ekonomik ve ergonomik olmasıyla da beslenme rutinlerinin vazgeçilmesi olacak.

15 gün süresince tertipli tüketilmesi halinde, tartıdaki eksikliği fark edebilirsiniz. Doğal olarak bununla birlikte günlük egzersiz ve su tüketiminizi de dikkatsizlik etmemeniz gerekiyor.

YEŞİL ÇAY SODA LİMON KÜRÜ

Soda, içeriğindeki varlıklı mineraller yardımıyla hem zayıflama sürecinde bünyenizi destekleyici olacaktır, hem de hamsızlıklık ve şişkinliği önleyecektir.

Yeşil çay ise muhteşem bir antioksidan özelliğe haiz olup, yeşil çaya bu tesirleri veren polifenol adlı bitkisel içerikler bununla birlikte yağ yakımını da hızlandıracaktır.

Limon da rejim listelerinin eğer olmazsa olmazları içinde yer almakla beraber, vücutta depolanan fazla yağlardan kurtulmayı ve enerjiyi elde edecektir.

2,5 su bardağı kaynar suya 2 tatlı kaşığı yeşil çay atıp 10 dakika kadar demlenmesini bekleyin.

Demlendikten sonrasında yarım limonu sıkarak kabuğu ile birlikte yeşil çayın içine atın. Sonrasında maden suyunu da ilave edin. Çayınızı taze olarak 15 gün süresince tüketin. Ondan sonra 15 gün ara vererek tekrardan başlayabilirsiniz.

Yağları mum gibi eriten kür! Yeşil çay, soda ve limonu 15 gün boyunca… #1

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.