Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ikinci kez anne oluyor! Sinem Kobal hamile

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu Ortaköy’de eşi Sinem Kobal ile görüntülendi. Meslektaşı Kenan …

05.11.2021
Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ikinci kez anne oluyor! Sinem Kobal hamile

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının sunuculuğunu yapan Kenan İmirzalıoğlu Ortaköy’de eşi Sinem Kobal ile görüntülendi. Meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan Sinem Kobal’ın ikinci kez hamile olduğu ileri sürüldü.

2016 yılında nikah masasına oturan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, evliliğini gözlerden uzak bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Lalin adını verdikleri bir kız çocukları olan çiftten müjdeli haber daha geldi. 

ERKEK BEBEK BEKLİYOR

Sosyal medyada hızla yayılan haberler e göre, uzun süredir ekranlardan uzak olan ve sadece kızıyla zaman geçiren Sinem Kobal, ikinci kez hamile. 3 buçuk aylık hamile olduğu konuşulan oyuncunun erkek bebek beklediği de ileri sürüldü. Çiftten gündeme bomba gibi düşen hamilelik iddiasına henüz bir cevap gelmedi.

LALİN AYNI ANNESİ!

Kenan İmirzalıoğlu ile eşi Sinem Kobal önceki gün Ortaköy’deydi. Ekim 2020’de çocukları Lalin’i kucaklarına alan çift, “Annebaba olmak dünyadaki en güzel şeylerden birisi. İyi ki doğmuş” dedi. Ardından söz Lalin’in kime benzediğine geldi.

Kenan, “Kızımız annesinin kopyası, yüz hatları aynı Sinem. Bakışları ise ben. Gözleriyle herkesi azarlayabilir. Beğenmediği bir şey olursa, bakışlardan hemen anlaşılıyor” diye konuştu.

Sinem Kobal da şunları söyledi: “Bazen içimden ‘Kenan bakıyor’ diyorum.” Çift “İkinci bebek gelir mi?” sorusuna gülerek “Daha Lalin’i anlatmadan, hemen başka çocuğa geçtiniz” yanıtını verdi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.