Yargı dizisindeki Aylin kimdir? Pınar Çağlar Gençtürk canlandırıyor! Pınar Çağlar Gençtürk kaç yaşlarında?

19.12.2021
Yargı dizisindeki Aylin kimdir? Pınar Çağlar Gençtürk canlandırıyor! Pınar Çağlar Gençtürk kaç yaşlarında?


Yargı dizisindeki Aylin kimdir? Pınar Çağlar Gençtürk canlandırıyor! Pınar Çağlar Gençtürk kaç yaşında?

Yargı dizisi oyuncuları ve karakterleri merakla araştırılıyor. Yargı dizisinde Aylin’e Pınar Çağlar Gençtürk yaşam veriyor. Peki fakat Pınar Çağla Gençtürk kimdir, evli mi, kaç yaşlarında?

Yargı Aylin kimdir?

Aylin, Ceylin’in ablasıdır. Çocukluğundan itibaren öteki kardeşlerine kıyasla Gül’ün daha oldukca gözdesi olmuştur. Dört yıl ilkin kaybetmiş olduğu oğlunun peşinden bir türlü toparlanamamıştır. Ceylin’le aralarında kendisinin yarattığı çekişmeden kaynaklı gerilmiş bir gerilim vardır.

Pınar Çağla Gençtürk kimdir?

1982, İzmit / Kocaeli doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Kısmı mezunu. Kadir Özgü Üniversitesinde Film ve Drama Yüksek Lisansını tamamladı. Pınar Çağlar Gençtürk, tiyatro çalışmalarının yanı sıra, Yedi Kocalı Hürmüz filmi ve Görkemli Yüzyıl dizisi şeklinde birçok projede rol aldı.
 

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.