Yargı dizisindeki Çınar kimdir? Arda Anarat canlandırıyor? Arda Anarat kaç yaşlarında?

19.12.2021
Yargı dizisindeki Çınar kimdir? Arda Anarat canlandırıyor? Arda Anarat kaç yaşlarında?


Yargı dizisindeki Çınar kimdir? Arda Anarat canlandırıyor? Arda Anarat kaç yaşında?

Arda Anarat, Yargı dizisi oyuncuları içinde içeriyor. Yargı dizisinde Çınar’ı canlandıran Arda Anarat birçok dizide rol almıştır. Peki fakat Çınar katil mi?

Yargı dizisinde Çınar kimdir?

Çınar, Ilgaz’ın kardeşidir. Evin sorunlu çocuğudur. Bir üniversitenin kantininde iş yapmaktadır. Geçmişte adam yaralamak ve uyuşturucu satıcılığı suçlarından yargılanmıştır. Bu vakalar ve annesinin kalp krizinden ölümü sebebiyle babası Metin’le aralarında hep sorunlu bir ilişki vardır. Ağabeyi Ilgaz’ın kusursuzluğunu üstünde hep bir baskı olarak görür. Evde iyi anlaştığı tek şahıs kız kardeşi Defne’dir.

Arda Anarat kaç yaşlarında?

Arda Anarat hemen hemen 22 yaşındadır. Başarı göstermiş ve genç oyuncular içinde yer edinen Arda Anarat Göçebe, Zomerbroeders, Nomad benzer biçimde filmlerde rol almıştır. 2 Nisan 1999 senesinde doğan Arda Anarat Çukur ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde vazife aldı.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.