Yargı dizisindeki Engin’in babası Yekta kimdir? Uğur Polat canlandırıyor! Uğur Polat kaç yaşlarında?

19.12.2021
Yargı dizisindeki Engin’in babası Yekta kimdir? Uğur Polat canlandırıyor! Uğur Polat kaç yaşlarında?


Yargı dizisindeki Engin'in babası Yekta kimdir? Uğur Polat canlandırıyor! Uğur Polat kaç yaşında?

Uğur Polat, Yargı dizisi oyuncuları içinde yer ediniyor. Yargı dizisinde Yekta’yı canlandıran Uğur Polat birçok dizide rol almıştır. Peki fakat Yekta katil mi?

Yargı dizisinde Yekta kimdir?

Yekta; büyük bir hukuk şirketi olan Tilmen Hukuk’un kurucusudur. Çalmış olduğu firmaların tüm kirli geçmişlerini temizlemekle ün salmıştır. Kafi para ödendiği takdirde dünyadaki tüm sorunların çözülebileceğine inanmaktadır. Oğlu Engin’le neredeyse doğduğu günden beri devam eden, kendi memnuniyetsizliği üstüne kurulu çatışmalı bir ilişkisi vardır.

Uğur Polat kaç yaşlarında?

Uğur Hakan Polat, 60 yaşındadır. Uğur Polat, Türk tiyatro, beyazperde ve dizi oyuncusudur. 1978 senesinde Ankara Sanat Tiyatrosu’na katıldı. 1981’de Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde eğitim görmüş oldu. 16 senedir Devlet Tiyatrosu’nda ve 30 tiyatro eserinde rol aldı. 1996 senesinde İsmet Küntay Tiyatro Ödülü’nü aldı.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.