Yasak Elma Arzu kimdir? Arzu’yu Nihan Aypolat canlandırıyor! Nihan Aypolat kaç yaşlarında?

27.12.2021
Yasak Elma Arzu kimdir? Arzu’yu Nihan Aypolat canlandırıyor! Nihan Aypolat kaç yaşlarında?


Yasak Elma Arzu kimdir? Arzu'yu Nihan Aypolat canlandırıyor! Nihan Aypolat kaç yaşında?

Yasak Elma dizisinin oyuncu ve karakterleri merak ediliyor. Nihan Aypolat tarafınca canlandırılan Arzu karakteri seyirciler tarafınca araştırılıyor. İşte Yasak Elma’nın Arzu’su Nihan Aypolat hakkında bilgiler…

Yasak Elma Arzu kimdir?

Sevilen dizide Arzu karakteri Doğan’ın sevgilisi olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. 

Nihan Aypolat kimdir?

Dabbe film serisi ile adını duyuran oyuncu 1987 İstanbul doğumludur. 2011 yılından beri dizi, f,lm ve tiyatro oyunlarında boy göstermektedir. 2020 senesinde Kimsesizler dizisinde rol almıştır. Halen İstanbul Drama Topluluğu oyuncusudur. Beyazperde filmlerinin yanısıra reklam filmlerinde de oynamıştır.

Nihan Aypolat oyunculuk yanında yönetmen yardımcısı olarak da adını duyurmuştur. Tiyatro oyunu Hamlet ile başarı göstermiş bir performans sergileyen oyuncu Dabbe ve Cin Vakası filmleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Nihat Aypolat’ın sevgilisi ve öteki hususi yaşamı ile ilgili bir informasyon bulunmuyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.