Yaşar İpek, Ebru Gündeş’le aşk yaşadıklarını yalan olduğunu beyan etti

04.01.2022
Yaşar İpek, Ebru Gündeş’le aşk yaşadıklarını yalan olduğunu beyan ettiYaşar İpek, Ebru Gündeş'le aşk yaşadıklarını yalanladı

Reza Zarrab ile boşandıktan sonrasında hususi hayatında yalnız kalmayı yeğleyen Ebru Gündeş’in, kendisi şeklinde müzisyen Yaşar İpek’le yeni bir aşka yelken açmış olduğu öne sürülmüştü. Hatta ikiliyi, Acun Ilıcalı ile arasının iyi olduğu Yaşar İpek’in kız kardeşi Fiil İpek’in tanıştığı söyleniyordu.

O Ses Türkiye çekimlerinde tanışıp görüşmeye başladıkları iddia edilen ikiliden Yaşar İpek, söylentiler hakkında izahat yapmış oldu. Sessizliğini bozan İpek, aşkı yalan olduğunu beyan etti.

“EBRU’YU SADECE SAHNEDE GÖRDÜM”

Gündeş’le yakın olmadığını belirten Yaşar İpek, “Söz mevzusu değil böyle bir durum. Ebru Gündeş’i hayatım süresince 3-4 kere gördüm, o da sahnede. Oldukca sevdiğim saygı duyduğum bir sanatçı arkadaşımdır.” ifadelerini kullandı.

Daha ilkin meslektaşı Seren Serengil ile bir evlilik meydana getiren İpek’in, Ebru Gündeş’in paylaşımlarına yorum yapması ve beğeni yapması iddialara sebep gösterilmişti.

Yaşar İpek, Ebru Gündeş le aşk yaşadıklarını yalanladı #1

Yaşar İpek, Ebru Gündeş le aşk yaşadıklarını yalanladı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.