Yasemin Özilhan 45 bin TL’lik bakım kremi önerdi

24.02.2022
Yasemin Özilhan 45 bin TL’lik bakım kremi önerdiOyunculuğu bırakarak toplumsal medya fenomenliği hayata geçirmeye başlamış olan Yasemin Özilhan, takipçilerine 45 bin TL tutarındaki bakım kremini önerdi.


Yasemin Özilhan 45 bin TL'lik bakım kremi önerdi

Rol almış olduğu doktorlar dizisiyle ünlenen Yasemin Özilhan, 2011 senesinde iş insanı İzzet Özilhan ile evlenerek iki çocuk dünyaya getirdi. Geçtiğimiz aylarda kilosu 760 TL olan pikan cevizini kullanarak bir atıştırmalık meydana getiren Özilhan bu sefer de önerilmiş olduğu bakım kremiyle gündeme geldi.

45 BİN TL’LİK KREM ÖNERDİ

Meşhur isim önceki gün de Instagram hesabından cilt bakımı için kullandığı kremleri önerdi. Özilhan’ın önerilmiş olduğu bakım ürünün fiyatının 45 bin TL olması toplumsal medya kullanıcılarının tepkisini çekti.

KİLOSU 760 TL OLAN CEVİZİ ÖNERMİŞTİ

Sıhhat beslenmeye itina gösteren Yasemin Özilhan, geçtiğimiz ay da mutfağa girerek pikan ceviziyle atıştırmalık tarifi vermişti. Kilosu 760 TL olan cevizle atıştırmalık meydana getiren Özilhan’ın görenler ise “Bu yaşamı Yasemin Özilhan yaşıyor” yorumunu yapmıştı.

Yasemin Özilhan 45 bin TL lik bakım kremi önerdi #1

Yasemin Özilhan 45 bin TL lik bakım kremi önerdi #2

Yasemin Özilhan 45 bin TL lik bakım kremi önerdi #3

Yasemin Özilhan 45 bin TL lik bakım kremi önerdi #4

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.