Yavuz Ağıralioğlu hakkında bomba BBP iddiası! Ağıralioğlu ilk kez konuştu…

03.04.2022
Yavuz Ağıralioğlu hakkında bomba BBP iddiası! Ağıralioğlu ilk kez konuştu…


Son dönemde CHP hakkında yapmış olduğu yorumlarla dikkat çeken Yavuz Ağıralioğlu’nun, Meral Akşener tarafınca görevden alınması Ankara kulislerinde en oldukca konuşulan konulardan birisi oldu. Korkusuz Gazetesi yazarı ce CHP eski milletvekili olan Sulh Yarkadaş’tan Ağıralioğlu hakkında bomba bir kulis bilgisi geldi.

TANSU ÇİLLER ÖNLEMİ Mİ?

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in ‘A Ekibi’nı değiştirmesi için Yarkadaş, İYİ Parti’nin Tansu Çiller’e tedbir amaçlı ve yaptırılan araştırma neticeleri çerçevesinde merkeze konumlanmaya çalıştığını dile getirerek Akşener tarafınca üstü çizilen, Türk Dünyası ve Yurt Dışı Türkler Başkanlığı’ndan alınan İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu hakkında bomba bir kulis bilgisi paylaştı.

İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu

YAVUZ AĞIRALİOĞLU BBP’NİN BAŞINA GEÇER Mİ?

Sulh Yarkadaş, Yavuz Ağıralioğlu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Ankara kulislerinde bilhassa tutucu çevrelerde Yavuz Ağıralioğlu için “Acaba BBP’ye genel başkan olsa daha mı iyi olur, kendini daha iyi mi ifade eder? BBP’yi ayağa kaldırabilir mi?” şeklinde bir arayış vardı. Meral Akşener de bu duyduklarından rahatsız oldu. Son dönemde CHP’ye yönelik eleştirilerini de artırmış, Kılıçdaroğlu da ona yanıt verilmemesini istemişti… Sanırım Kılıçdaroğlu ile Akşener bu mevzuyu konuşup hallettiler.”

YAVUZ AĞIRALİOĞLU GÖREVDEN ALINDIKTAN SONRA İLK KEZ KONUŞTU

Posta gazetesi yazarı Murat Çelik de Yavuz Ağıralioğlu’nun görevden alınması sonrası kendisi ile mesajlaştığını belirterek aralarında geçen konuşmayı bugünkü köşesinde şu şekilde paylaştı:

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nu aradım dün öğleden sonrasında. Yanıt vermeyince WhatsApp’tan ileti gönderdim. Görevden alınması hakkında görüşünü almak istediğimi yazdım. Gündemdeki politikacının ilk cevabı bir kelime oldu: “Sükûnet.” Sonrasında da ekledi: “İzlemek lâzım.” “Bu bir kırgınlık mesajı sanırım” diye yazdım ben de bunun üstüne.

Ve sormuş oldum: “İYİ Parti’nin sizi CHP ve HDP’ye kurban verdiği şeklindeki değerlendirmelere katılıyor musunuz peki?” Yavuz Ağıralioğlu’nun yanıtı bu kere iki kelime oldu: “Tanrı kerimdir.” İYİ Partili Ağıralioğlu ile WhatsApp yazışmamız bu kadar. Yorum sizin…

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan, ilk iftarını şehit aileleriyle gerçekleştirdiErdoğan, ilk iftarını şehit aileleriyle gerçekleştirmiş oldu
Kendisini Kendisini “Gülay” olarak tanıttı, astsubayın kâbusu oldu
Yaşlı çiftin evine cüce yarasa girdi! 'Sakin olun' uyarısıYaşlı çiftin evine cüce yarasa girdi! ‘Sakin olun’ uyarısıYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.