Yavuz Ağıralioğlu’ndan Meral Akşener’e sahur vakti ileti! “Rencide edici” dedi, yeni gelişmeyi duyurdu

04.04.2022
Yavuz Ağıralioğlu’ndan Meral Akşener’e sahur vakti ileti! “Rencide edici” dedi, yeni gelişmeyi duyurdu


Yavuz Ağıralioğlu’nun İYİ Parti’de geri plana çekilmesinin yankıları sürüyor. Genel Başkan Meral Akşener’in A Ekibi’ndan çıkardığı Ağıralioğu, görevden alınmasıyla ilgili mühim açıklamalarda bulunmuş oldu. Görevden alınış şeklini ‘rencide edici’ olarak değerlendiren Ağıralioğlu, ” FETÖ’cüler zil takıp oynuyor. PKK’lılar ve HDP’liler sevinmiş.” diye konuştu.

İYİ Parti’deki A Ekibi değişikliğinin tesirleri sürüyor. Partideki mühim adlardan olan Yavuz Ağıralioğlu, Genel Başkanlık görevinden alındı. Gene Teşkilat ve Gençlik Politikaları Başkanlıkları da Meral Akşener’e direkt bağlanarak Koray Aydın başka bir göreve kaydırıldı.

AĞIRALİOĞLU: RENCİDE EDİCİ

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Halk Tv’den İsmail Saymaz’a yapmış olduğu açıklamada uyumlu bir isim bulunduğunu belirterek, “Benim şeklinde birine bu şekilde vazife değişikliği yaptırılmaz. En rencide edici olan kısmı, benim ve sizin aynı anda öğrenmemizdi. Ben dört senedir Akşener’in yol arkadaşı ve kurmayıyım.” dedi.

dsafag

“HİÇBİR GEREKÇE YOK, TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM”

Sözlerini sürdüren Ağıralioğlu, “Hiçbir gerekçe yok. Bu bir tek şimdi olmuyor. Grup başkanvekilliğimden alındığımı da, açıklanmış olduğu süre öğrendim. Parti sözcülüğünden alındığımı televizyondan öğrendim. Bu hep bu şekilde.” ifadelerini kullandı.

“PKK, HDP, FETÖ ZİL TAKIP OYNUYOR”

Ağıralioğlu, ‘Siyasal bir karardır’ ifadesini kullandıktan sonrasında, karara kimin sevindiğine bakılması gerektiğine dikkat çekti.

Ağıralioğlu sözlerini şöyleki sürdürdü:

“Neticelerini, sevinenler ve üzülenlerden takip edersiniz. Sevinenlere ve üzülenlere 3-4 gündür bakıyorum. FETÖ’cüler zil takıp oynuyor. PKK’lılar ve HDP’liler sevinmiş. İYİ Parti’yi “HDP’yi dert etmeyin, önemli olan Erdoğan’ın gitmesi” zeminine çekmek isteyen hepimiz davul zurna çalıyor.”

AKŞENER’E SAHUR VAKTİ MESAJ ATMIŞ

Öte taraftan Ağıralioğlu’nun sahur vakti Akşener’e ileti attığı öğrenildi. Kardeşlik ve yol arkadaşlığı vurgusu da meydana getiren Ağıralioğlu’na Akşener pozitif yönde cevap geldi. İki isim bu hafta bir araya gelecek.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Erdoğan'dan 1 milyon liralık tazminat davasıErdoğan’dan 1 milyon liralık tazminat davası
Rusya'dan çok konuşulacak sözler: Erdoğan gibi çok az insan varRusya’dan oldukca konuşulacak sözler: Erdoğan şeklinde oldukca azca insan var
90 yıllık uygulama resmen sona eriyor! Yarın 11 ilde başlıyor90 senelik uygulama resmen sonlanıyor! Yarın 11 ilde başlıyorYAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.