Yay Burcu Özellikleri

19.05.2020
Yay Burcu Özellikleri

Becerikli olması ve bir işi hemen kapması ile göze çarpan yay burcu, 24 Kasım – 22 Aralık tarihleri arasında dünyaya gelen kişileri kapsıyor. Her ciddi işte kavrama yeteneklerinden dolayı başarılı olan ve felsefeye de ayrı ilgi duyan bu burcu biraz daha yakından tanıyalım. İşte, yay burcu özellikleri

  • Yay Burcu Grubu: Ateş, değişken
  • Yay Burcu Gezegeni: Neptün ve Jüpiter
  • Yay Burcu Rengi: Mavi topaz ve firuze
  • Şanslı Sayı: Üç
  • Şanslı Gün: Perşembe
  • Anlaşamadığı Burç: İkizler

Yay burcu sembolü ‘’Görüyorum ve yapıyorum’’ olabilir. Çünkü, kavrama özelliklerinden üstte bahsetmiştik. Kavrama yeteneğinden ziyade çok geniş bir bakış açısı olan yay burcu, bir tehlikeyi gelmeden görebilir ve ona göre hareket edebilir.

Yay Burcu Kişisel Özellikleri

Yay burcu özellikleri arasından göze en çarpanı kavrama yeteneğidir. Bunun dışında da iyimserliği ile çokça tanınırlar. Yaşam tarzları ve düşünceleri ile iyimserliğini kaybetmemeye çalışan yay burcu insanları, insanlara iyi davranmaya çalışırlar.

Yay burcu olan insanlar her ne kadar geleneklerinden kopmuş gibi dursa da aslında geçmişten en fazla ders alan kişilerdir. Özgürlüklerine aşırı düşkün olmaları da geleneklere bağlanmayı zorlaştırıyor olabilir. Siz siz olun asla bir yay burcunu kısıtlamayın. Çünkü, kısıtlanan yay burcu bunalıma girebilir. Hayat dengesi bozulabilir ve size düşman olabilir. Bu yüzden ne  yaparsanız yapın, yay burcunun özgürlüğüne karışmayın.

Yay burcu insanı çok meraklıdır. Bu yüzden merakı uğruna başını derde sokabilir. Bir merak uğruna sonunda ne olduğu belli olmayan risklere atılabilirler. Yayların hayatı sürekli olarak yeniliklere açıktı. Dinamik yapıda hayat yaşayan yaylar, yenilik uğruna her şeyi yapabilir.

Araştırma yetenekleri de olan yay burcu insanları, bir şeyi öğrenmek istiyorsa elinden gelen her şeyi yapar ve öğrenir. Keşfetmek adeta onlar için bir tutkudur. Eğer, bir yay burcu o konudan sıkıldıysa, o konuyu yakın zamanda bırakacaktır.

Yay Burcu Fiziksel Özellikleri

Yay burcu özellikleri fiziksel bağlamda değerlendirilecek olursa göze çarpan ilk husus uzun boydur. İnce ve fit bir beden, güzel bir yüz ve beyaz bir ten yay burcunu bir ortamda belli edebilir.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.