Yayıncı kuruluştan ihale açıklaması

08.03.2022
Yayıncı kuruluştan ihale açıklamasıYayıncı müessese Digiturk, TFF’nin duyurusu sonrası yapmış olduğu açıklamada “TFF ve İhale Komisyonu’nun Türk futbolunun çıkarları doğrultusunda hareket etme sorumluluğu bulunduğunu hatırlatmak isteriz” denildi


Yayıncı kuruluştan ihale açıklaması

Yayıncı müessese Digiturk, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) gösterim ihalesinde Digiturk ile sözleşme imzalanmasının söz mevzusu olmadığını duyurmasının arkasından yazılı izahat yapmış oldu.

Yayıncı müessese Digiturk’ten meydana getirilen yazılı izahat şu şekilde:

“Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ve İhale Komisyonu’nun, bilhassa mevcut belirsizlik koşullarında, tüm paketler için mühim seviyede daha yüksek ve mali açıdan güvenli bir teklifi reddetme kararını dikkatle takip ettik. Bununla birlikte, TFF ve İhale Komisyonu’nun Türk futbolunun çıkarları doğrultusunda hareket etme sorumluluğu bulunduğunu da hatırlatmak istiyoruz.”

Yayıncı kuruluştan ihale açıklaması #1

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir