Yengeç Burcu Özellikleri

19.05.2020
Yengeç Burcu Özellikleri

Hassas ve alıngan özellikleri ile gündeme gelen yengeç burcu, 22 Haziran – 23 Temmuz Tarihleri arasında dünyaya gelen bireylerde görülüyor. Dilerseniz, kuruntulu ve sezgisel olarak güçlü olan yengeç burcunu biraz daha yakından tanıyalım. İşte yengeç burcu özellikleri

  • Yengeç Burcu Grubu: Negatif, su
  • Yengeç Burcu Gezegeni: Ay
  • Yengeç Burcu Rengi: Gri, eflatun, gümüş
  • Şanslı Sayı: İki
  • Şanslı Gün: Pazartesi
  • Anlaşamadığı Burç: Oğlak

Yengeç burcu kişiler, sezgi konusunda üst seviyededirler. Normal burçlara göre 6.hisleri daha gelişmiştir. Bir olay olmadan önce eğer, yengeç burcu o işi yapma! Diyorsa mutlaka sözünü dinleyin. Çünkü, o iş hiçte iyi olmayabilir.

Yengeç Burcunun Kişisel Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri arasında en dikkat çeken şey; mükemmeliyetçiliktir. Yengeç burcu olan kişiler, genel olarak işlerinin kusursuz olmasını isterler. Tabi, bir iş içerisinde her iki taraftan da aynı şeyi bekler. Eğer, kendisi kusursuzsa karşı tarafta kusursuz olmalıdır. Bu noktada çok dikkatlidir.

Yengeç burcu olan kişiler genel olarak duyarlı olarak bilinirler. Ayrıca, çevrelerinde iyi insan olarak gösterilebilirler. Bu kişiler iyi günlerinde yardımsever olabilirler fakat kötü günlerinde aynı şey söylenmeyebilir. Ayrıca, bu insanlar genel olarak sebepsizce somurtabilirler. Ayrıca, çok saçma bir sebepten dolayı alınabilirler.

Yengeç burcu insanları, arkadaş çevresine değer verirler. Arkadaşları, onlar için çok kıymetlidir. Bunu her ne kadar belli etmemeye çalışsalarda durum böyledir. Eğer, bir yengeç burcu ile aranızı bozacaksanız 2 kere düşünün derim. Çünkü, bu insanların affetme olasılığı çok düşüktür. Yapılan hareketi kesinlikle unutmazlar. Yengeç burcu özellikleri arasında dinsel konular ve müzikte var. Yengeç burcu insanları din ve müziğe çok ilgilidir.

Yengeç Burcunun Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu olan insanlar genel olarak soluk bir ten rengine sahiptirler. Ayrıca, orta ve kısa boya sahiptirler. Yüz şekilleri ise yuvarlaktır. Göz renkleri ise genelde mavidir. Saçları ise kahverengi veya mat bir renk olur. Yengeç kadınlarının güzelliği dilden dile yayılır. Burcun gezegeni olan ayın güzelliği vardır yüzlerinde. Vücut yapıları genel olarak gençlik çağlarında güzeldir. Eğer, dikkat edilmezse ileride tombul bir bedene sahip olabilir.

 

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.