Yeni Assassin’s Creed Duyuruldu!

05.05.2020
Yeni Assassin’s Creed Duyuruldu!

Yeni Assassin’s Creed oyunu duyuruldu, oyuncular için büyük müjdeyi verdi. Aylardır üzerinde konuşulan ve merak edilen Assassin’s Creed Valhalla hikayesi, gerçek hayata geçirildi. Oyun ile ilgili bütün gerçekler internet sitesinden verilmedi. Tüm gerçekler Ubisoft’un destek verdiği bir Twitch yayınında belli oldu. Bilindiği üzere Ubisoft, Assassin’s Creed’in yapımcısı.

Ubisoft Şirket, her sene farklı şekillerde duyurduğu oyun serilerini bu sefer çok farklı bir şekilde oyuncularına duyurdu. Aşşağıdaki başlığımızdan oyunun duyuruluş tarzını ve Assassin’s Creed Valhalla Hikayesi metnini okuyabilirsiniz.

Yeni Assassin’s Creed Duyuruldu; Valhalla Hikayesi Ne?

Bu oyun hakkında uzun zamandır söylentiler devam ediyordu. Fotoğraf düzenleme konulu bir yayında ortaya çıkan detaylar, sosyal medyada dolaşan söylentilerin doğru olduğunu bizlere gösterdi. BossLogic adındaki grafik çalışmaları yapan bir kişinin yayınında bilgiler verildi. Sürpriz haberi veren kişi ise Ubisoft çalışanı.

Yayıncı ilk olarak Assassin’s Creed’in müziklerini dinletmeye başladı ve birkaç görsel gösterdi. Bunun ardından yaklaşık 50 bin izleyiciyi şaşırtan Valhalla ismi ekranda göründü. Bunun üzerine detaylar ortaya çıkmaya başladı. Öğrenilen bilgilere göre yeni oyunda İskandinavya bölgesinde olacağız ve Vikingler teması ile karşılacağız.

Orta çağdan kalma kaleler, Vikinglerin uzun tekneleri… 793-1066 yılları arasında olan her şey… İşte bu oyun serisinde bunlar ile karşılacağız.

Assassin’s Creed Valhalla Ne Zaman Çıkacak?

Oyun içerisinde ortaya çıkmış en yeni seri olaran Assassin’s Creed Valhalla hakkında henüz herhangi bir resmi açıklamaya yapılmadı. Ancak, tahminlere göre 29 Eylül 2020 tarihinde oyun piyasaya girebilir. Bununla birlikte yeni suikastçimiz ile yeni bir dünyaya adım atabiliriz.

Ubisoft Şirketi, geçtiğimiz günlerde tekrar bir yayın açtı ve bu canlı yayında oyunun tanıtım videosunu yayınladı.

İşte Assassin’s Creed Valhalla tanıtım videosu;

Yeni Assassin’s Creed Duyuruldu

Yeni Assassin’s Creed Duyuruldu

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir