Yeni oyuncu: Konuralp gerçekte kimdir? Kurum Osman Konur Alp tarihte var mı, kimdir? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşlarında?

29.12.2021
Yeni oyuncu: Konuralp gerçekte kimdir? Kurum Osman Konur Alp tarihte var mı, kimdir? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşlarında?


Yeni oyuncu: Konuralp gerçekte kimdir? Kuruluş Osman Konur Alp tarihte var mı, kimdir? Berk Erçer canlandırıyor! Berk Erçer kaç yaşında?

Kurum Osman dizisinin oyuncuları içinde yer edinen Berk Erçer, Konur Alp karakterini canlandırıyor. Konur Alp’in kim olduğu son bölümde oldukça merak edilecek. İşte Konur Alp’e dair bilgiler, tarihte var mı? sorusunun yanıtı…

Konur Alp diziye dahil oldu

Kurum Osman dizisinin 76. bölüm özetinde şu ifadeler yer aldı: Osman Bey ardındaki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne meydana getirecek? Osman Bey ardındaki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne meydana getirecek?

Konur Alp Edabalı’yı korudu

Kurum Osman’ın 77. bölümünde Konur Alp ve Şeyh Edabalı arasındaki diyaloglar dikkat çekti. Vezir Alemşah’ın adamları Şeyh Edabalı’ya el kaldırır. O sırada zindana giren Konuralp, Şeyh Edabalı’yı korur ve ona el kaldıranı tehdit eder. Konuralp’in Şeyh Edabalı’yı koruması dikkat çekti. Konur Alp, Edabalı’ya ”İyi misiniz?” diye sorar. 

Kurum Osman Konur Alp kimdir?

Kurum Osman dizisinde de yer edinen Konur Alp tarihte vardır. Osmanlı Devletinin kuruluşunda büyük hizmeti olan ilk Türk kumandanlarından Konuralp, Osman Gazi ve Orhan Gazi’nin yakın tabanca arkadaşlarından biridir.1328 senesinde vefat etmiştir. Dizide Konur Alp’i ilk olarak Eren Vurdem canlandırmıştı fakat artık Berk Erçer canlandırıyor.

Berk Erçer kaç yaşlarında?

Berk Erçer, Data Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Fotoğrafçılık ve Video bölümünden mezun oldu. Oyunculuğun yanı sıra ustalaşmış olarak fotoğrafçılık ile ilgilenen Berk Erçer, Doktorlar dizisinde rol almış sonrasında Kurt Seyit Şura adlı dizide oyunculuğunu pekiştirmiştir.

”Konur Alp Osman Bey’in Zamanı Alplerinden olacak mı?”

Kurum Osman dizisine Konur Alp geri gelir. Vezir Alemşah’ın yardımcılarından birisidir. Osman Bey’in zamanı alplerinden biri olmaya çalışacak.

Berk Erçer instagram

Berk Erçer instagram adresi @ercerberk olarak kullanıyor. Ortalama 300 bin takip edeni bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.