Yeni yılda dijital hedeflerinizi ertelemeyin

04.01.2022
Yeni yılda dijital hedeflerinizi ertelemeyin


Yeni bir senenin başlangıcı ile birlikte pek fazlaca hayalin gerçek olmasına dair adımlar atılmaya, başlangıçlar yapılmaya ve yeni yeni hedefler belirlenmeye başladı. Bunlardan biri de eğer ki yeni yılda dijital dünyada yepyeni bir gezi olarak e-ticaret, e-girişim, kişisel blog-vlog üzerine web sayfaları ya da hobi internet sayfaları açmak ise bunu fazlaca uygun şartlar altında siz de başarabilirsiniz.

2022 senesinde iletişimi artık dijital çağda olduğumuz bu zamanda web ortamından gerçekleştirmeye dair ağırlık vermek istiyorsanız bu mevzuda yaratıcı, hobilerinizi işe dönüştürmeye yönelik uğraşlarınızı ön plana çıkartın. Bu mevzuda ana işiniz olan mesleğinizle ilgili ya da trend bir mevzu hakkında blog sitesi kurabilirsiniz. Burada data paylaşımı yapabilir, insanlara yarar sağlayacağı kadar öğretirken öğreneceğiniz pek fazlaca mevzu hakkında da uzman data edinebilirsiniz.

7/24 uyumayan şirket: Güzel Hosting!


7/24 uyumayan şirket: Güzel Hosting!

12 senedir faaliyetlerine devam eden Güzel Hosting, sektörün öncülerinden biri. 7 gün 24 saat uyumayan şirket hizmetleri ile de dikkat çekiyor. Peki, Güzel Hosting hangi hizmetleri sunuyor?

Hayal ettiğiniz web sayfasını oluşturmak için nerden başlamalısınız?

İnternet ortamında varlığınızı tam da istediğiniz şekilde oluşturmak adına iş alanlarınızla ilgili e-ticaret platformu kurabilir, e-ticaret hayatına yeni bir başlangıcı bu senenin ilk hedefleri arasına yazabilirsiniz. İnternette iyi bir başlangıç için emsalsiz bir web sayfası oluşturma, tasarlama ve yönetimi bir tek sizde olacağı şekilde iyi bir emek harcama planını hazırlayın. 

hosting nnedir,honsting türleri nedir

Hayal edilen ve istediğiniz özellikte bir web sayfası kurmaya ilk olarak merak mevzusu olan ve ilgi duyacağınız bir yerden başlamalısınız. Yıl ortasında sıkılmadan hala devam ediyor olmanız gereksinim duyulan web sitenizde gerek teknik problemler gerekse de sitenizin yavaşlığı benzer halde mevzular sizi bıktırmamalıdır. Tamamen kendi işlerinize odaklanacağınız şekilde, işlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtacağınız şekilde web sayfası olarak online mağaza ya da bir blog sitesi oluşturmak adına performansı yüksek ve süratli hosting satın alarak yola koyulabilirsiniz.

İnternet teknolojisi içinde kendinize emsalsiz bir ortam oluşturmak için web sitenizi barındıracağınız web hosting hizmetlerine haiz olurken, hesaplı ve uygun fiyatlı bir şirket tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Web sitenizi kurarken güçlük yaşamayacağınız, teknik anlamda sizlere sürekli destek sistemiyle katkı sağlayacak bir şirket bu aşamada ihtiyacınız olan şeyleri karşılıyor olması gerekmektedir.

Bunların yanı sıra bir blog sitesi açtığınızda ya da e-ticaret sitesi oluşturmak istediğinizde işinizi büyüteceğiniz özellikte bir çalışmaya yönelik web sitenizin süratli emek harcanması da önem arz eder. Bu alanda Türkiye’de yerli ana para ile oldukça güçlü bir yere haiz olan ve bugün 120 binden fazla web sayfası barındıran, 90 binden fazla müşteriye haiz Güzel Hosting size performansı yüksek güçlü hosting hizmetleri sunuyor. 

Güzel Hosting, istatistikler ile tanıtmak gerekirse 120 bini aşkın etken web sayfası barındıran, 1000’den fazla bünyesinde etken sunucu barındıran bir hosting firmasıdır. Verdiği hizmetler dahilinde 70.000’den fazla etken alan adı tescil etmiş firmanın tüm referanslarına buradan ulaşabilirsiniz. 

WordPress’e hususi WP hosting hizmetler

Web sitenizi tasarlarken WordPress hazır yazılımını kullanmayı düşünüyorsanız eğer bu mevzuda burada bulunan Güzel Hosting’in WordPress hosting paketlerini tercih edebilirsiniz. 2-Core CPU ve 2GB Ram limitleriyle birlikte yüksek disk alanı, yüksek aylık trafik yardımıyla sürekli süratli sürekli performanslı bir hostinge siz de haiz olabilirsiniz. 

hosting nedir, hosting türleri nedir

SSD diskleri yardımıyla ışık hızında çalışan sitenizden sürekli memnun duracak, sitenize gelen ziyaretçilerinizin sitenizin yavaş olmasına dair herhangi bir şikâyeti olmaması yardımıyla de en iyi hıza haiz web sayfasına haiz olabileceksiniz. 

2022 Yılbaşı’na hususi etken bir kampanya başlatan Güzel Hosting’te şu anda tüm web hosting kategorisinde bulunan hizmetler %30 indirimli! Tüm yeni alım icra eden ya da mevcut müşteriler içinde yenileme meydana getirecek tüm müşteriler için geçerli olan bu kampanyaya son katılım zamanı 10.01.2022 tarihlidir.

2022 Yılbaşı Güzel Hosting Kampanyası

Güzel Hosting 10 Ocak 2022 evveliyatına kadar Reseller Hosting, WordPress Hosting ve Web Hosting paketlerinde tanışabilmeniz adına 1 senelik yeni alımda %30 indirim sunuyor. Kampanyadan yararlanabilmeniz için kullanmanız gereksinim duyulan promosyon kodu: HOSGELDIN2022

İndirimli Hizmetler 

Web Hosting

WordPress Hosting 

Reseller

Güzel Hosting yüzde 30 İndirim Kodu: HOSGELDIN2022

Hizmetlere ve kampanyaya ilişkin detaylı data almak için siz de hızlıca Güzel Hosting’in canlı destek sisteminden data alabilir, çağrı merkezini arayarak merak ettiğiniz tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

winbir