Yeni senenin ilk aşk bombası İrem Helvacıoğlu’ndan geldi! Sevgilisi tanıdık çıktı

01.01.2022
Yeni senenin ilk aşk bombası İrem Helvacıoğlu’ndan geldi! Sevgilisi tanıdık çıktıSen Anlat Karadeniz ile ünlenen İrem Helvacıoğlu, gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşadığına dair çıkan dedikoduları doğruladı. Helvacıoğlu, 2022’ye saniyeler kala toplumsal medya hesabından aşkını duyuru etti.


Yeni yılın ilk aşk bombası İrem Helvacıoğlu'ndan geldi! Sevgilisi tanıdık çıktı

Başrolünü Ulaş Tuna Astepe ile paylaşmış olduğu Sen Anlat Karadeniz dizisi ile yıldızı parlayan meşhur oyuncu İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz senenin eylül ayında sevgilisi Yapıt Alp ile olan ilişkisine son vermişti.

Son olarak ATV’de gösterilen Baş Belası dizisiyle seyirci karşısına çıkan İrem Helvacıoğlu, “Barışma ihtimaliniz var mı?” sorusuna, “O mevzulara girmeyelim” yanıtını vererek ayrılığa dair herhangi bir izahat yapmaktan kaçınmıştı.

Bir süredir gurme Yolaç Özcan ile aşk yaşamış olduğu iddia edilen meşhur oyuncu, dedikoduları doğruladı. Helvacıoğlu, yeni yılı sevgilisiyle birlilkte karşıladı.

Helvacıoğlu, sevgilisi Yolaç Özcan ile çekilmiş olduğu aşk dolu pozu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

“HER ANI TARİFSİZ YAŞATTIN”

Helvacıoğlu, “Kimi zaman bir an’ı anlatabilmek fazlaca zorlaşır, kelimeleri doğru yerleştiremezsin, kafandakini aktaramazsın. Anlatamadığın her şeyi o fotoğraf karesi anlatır… Her an’ı bana bu kadar güzel ve tarifsiz yaşattığın ve bu yıla bu neşeyle girmemize sebep olduğun için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İrem Helvacıoğlu’nun aşk pozuna arkadaşlarından ve fanatiklerinden kutlama mesajları yağdı.

Yeni yılın ilk aşk bombası İrem Helvacıoğlu ndan geldi! Sevgilisi tanıdık çıktı #1

Yeni yılın ilk aşk bombası İrem Helvacıoğlu ndan geldi! Sevgilisi tanıdık çıktı #2

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.