Yerli baz istasyonu Barcelona’da! – 6G emek harcamaları başladı!

06.03.2022
Yerli baz istasyonu Barcelona’da! – 6G emek harcamaları başladı!


Mobil Dünya Kongresi 2022’de yer edinen ULAK, 5G ve 6G mobil bağlantı teknolojileri alanında oldukca önemli yenilikleriyle yer aldı. Yerli ve ulusal baz istasyonu ve beklenen 5G hakkında en güncel bilgileri yerinde öğrendik. Türk girişimci bakış açısından MWC22! Blockchain, 5G, Metaverse, Wi-Fi 7 ve birçok hızla gelişen değişen teknolojinin sergilendiği fuarda neler yaşandı? Skytech Genel Müdürü […]

Mobil Dünya Kongresi 2022’de yer edinen ULAK, 5G ve 6G mobil bağlantı teknolojileri alanında oldukca önemli yenilikleriyle yer aldı. Yerli ve ulusal baz istasyonu ve beklenen 5G hakkında en güncel bilgileri yerinde öğrendik.

Türk girişimci gözünden MWC22!


Türk girişimci bakış açısından MWC22!

Blockchain, 5G, Metaverse, Wi-Fi 7 ve birçok hızla gelişen değişen teknolojinin sergilendiği fuarda neler yaşandı? Skytech Genel Müdürü Uğur Ünsal ile MWC 2022 değerlendirmesi!

Yerli baz istasyonu Barcelona’da!

Isterseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

SDNShiftdelete.net

Internasyonal arenada yerli baz istasyonumuz için yabancı firmalarla görüşme ve sipariş alma amacıyla standı bulunan ULAK, ulusal gelirle ve mühendislerle birlikte yerini aldı.

Bunun yanı sıra yazılım tanımlı ağ teknolojisi olan ULAK MAYA ise yeni bir yazışma ve komünikasyon tarafında yurt haricinde icra eden 4-5 ülkeden biri olduğu açıklandı.

Bu altyapıda verinin yazışma ve haberleşmede içeride kalması bilhassa siber ve ulusal güvenlik açısından tehlikeli netice bir öneme haiz. ULAK Kontakt A.Ş. Genel Müdürü Zafer Orhan, önümüzdeki dönemde ise şu anda 5G teknolojisinin bu yıl içinde bu bağlantının Türkiye’de hizmete girmesinin hedeflendiğini deklare etti.

Kaynak: shiftdelete.net


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.