Yerli otomobil TOGG’dan duvar kağıdı yapmalık yeni görüntüler!

13.03.2022
Yerli otomobil TOGG’dan duvar kağıdı yapmalık yeni görüntüler!


İlk olarak 2019 senesinde yaşamımıza giren yerli otomobil markası Togg, hayranlarını her geçen gün heyecanlandırmaya devam ediyor. Togg’un toplumsal medya adreslerinden meydana getirilen son paylaşımlarda, karlar içindeki yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Twitter’da meydana getirilen paylaşımlara kısa sürede yüzlerce yorum ve beğeni gelirken, Togg SUV modelinin kapak görseli olarak seçildiğini belirtelim. 27 Aralık 2019 senesinde duyurulan bu prototip model, eksi 40 derecede bile şıklığından ödün vermiyor. İşte Togg’un yeni fotoğrafları.

Togg için geri sayım başladı: Son 12 Ay!


Togg için geri sayım başladı: Son 12 Ay!

Yerli elektrikli otomobil Togg, çıkış zamanı ile tekrardan gündeme geldi. Bakan Yardımcısı Mehmet Fatih Kacır, mevzuyla ilgili açıklama yapmış oldu.

Togg’un karlar içinde yeni fotoğrafları paylaşıldı

Bursa’nın Gemlik ilçesinde hız kesmeden devam eden TOGG Gemlik Tesisi çalışmalarına ek olarak firmanın Avrupa’ya açılabilmesi için de ortaklıklar sürüyor. Son olarak batarya ortağı olarak Farasis’i yeğleyen yerli otomobil şirketi, Twitter’dan paylaşım hayata geçirmeye da ara vermiyor. Paylaşılan son görseller, yerli otomobil kış şartlarında iyi mi göründüğünü gösterdi.

Togg’un toplumsal medya adreslerinden meydana getirilen paylaşımda, sıkıntılı kış şartlarında ve eksi 40 aşama havada çalışıldığına dikkat çekildi. Togg’un yeni fotoğraflarının yer almış olduğu paylaşımda şu ifadeler kullanıldı:

Karlı fotoğraf paylaşmayan bir tek ben kaldım. Dünyanın önde gelen akredite denetim merkezlerinde, -40 dereceye varan sıkıntılı parkur koşullarında, içimizi ısıtan başarıya ulaşmış sonuçlar elde etmeye devam ediyoruz.

İlk olarak Türkiye’de peşinden İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve İsveç’te müşterilere sunulacak olan Togg modelleri, son olarak CES 2022 fuarında da boy göstermişti. 2022 Ocak tarihinde meydana gelen fuarla ilgili videomuzu izlemediyseniz derhal aşağıdaki bağlantıya gidebilirsiniz.

SDNShiftdelete.net

2022 yılı bitmeden üretim tesisinin hazır olacağı tekrardan doğrulanan Togg’un, 2023 yılının ilk çeyreğinde seri üretime geçeceği açıklandı. Ek olarak prototip üstündeki çalışmaların devam ettiğinin bilgisi de paylaşıldı. Togg’un Sedan varyantının 2030 yılına kadar 1 milyon tane üretilmesinin planlandığı açıklandı.

Yerli otomobil TOGG fiyatı hakkında ise resmi bir açıklama paylaşılmış değil. Vatanımızda otomobillere satış fiyatlarında oldukça değişken vergiler uygulandığını ve ne yazık ki bu vergi oranlarının elektrikli otomobilleri da etkilediğini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

Peki ya siz Togg’un yeni fotoğrafları hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi SDN Forum‘da yada yorumlarda bizlerle paylaşmayı dikkatsizlik etmeyin!


Kaynak: teknolojipusulasi.com

YAZAR BİLGİSİ
webhane
Web Hane ne yapar; İlgili kaynaklardan edindiğim bilgilendirici yazıları sizler için derleyip bir araya getirerek keyif almanız için elimden geleni yapıyorum. Fikri mülkiyetinizin olduğunu düşündüğünüz yazılar, resimler, videolar yada farklı bir şey gördüyseniz kesinlikle yorum, mesaj gibi seçeneklerle dönüş yaparak mülkiyetinizi sunabilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.