Yeşim Salkım’dan Hülya Avşar’a simit göndermesi

19.04.2022
Yeşim Salkım’dan Hülya Avşar’a simit göndermesiHülya Avşar’ın “Bu saatten sonrasında simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek” açıklaması tekrardan gündeme geldi.


Yeşim Salkım'dan Hülya Avşar'a simit göndermesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Dolmabahçe Sarayı’nda verdiği iftara katılan sanatçılar, konuşulmaya devam ediyor. İftara gidemeyen ünlüler gidenleri sual yağmuruna tutuyor.

Eleştirilerin hedefinde olan Hülya Avşar’ın etkinlikte bir ara fotoğraf makinesini eline alıp çekim yapması gündem olmuştu.

Neşeli hareketleriyle dikkat çeken Avşar Twitter’da en oldukça konuşulan adlar arasına girmiş ve meşhur şarkıcının ‘simit’ açıklaması hatırlatılmıştı.

Avşar bir süre ilkin “Ekonomik krizin her insana ve her kesime ne olursa olsun yansıması oluyor. Benim bildiğim bir tek şey var. Türkiye’de hatta şimdiki duruma nazaran dünyada eğer hayattaysan, ne olursa olsun bu tür günleri, bu zamanları öngörüp birazcık daha değişik yaşam çizmek lazım. Ayağımızı yorganımıza nazaran uzatmalıyız. Bu saatten sonrasında simit mi yiyeceğiz falan diyorlar. Gerekirse yenecek fakat bugünler de birazcık kolay atlatılacak” demişti.

“Simit var mı?”

Bu açıklamayı unutmayan Yeşim Salkım bir paylaşımın altına yorum yapmış oldu. Sivri diliyle tanınan Salkım, Avşar’ın neşeli hallerini görünce “Simit varmışmış bari iftarda” diyerek gönderme yapmış oldu.

Yeşim Salkım dan Hülya Avşar a simit göndermesi #1

Yeşim Salkım dan Hülya Avşar a simit göndermesi #2

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.