Yeşim Salkım’ın acı günü!

Yaptığı paylaşımlarla sık sık aşı karşıtı olduğunu belli eden Yeşim Salkım, 2 doz aşısını olan ve hastanede koronavirüs tedavisi gören babası …

05.09.2021
Yeşim Salkım’ın acı günü!

Yaptığı paylaşımlarla sık sık aşı karşıtı olduğunu belli eden Yeşim Salkım, 2 doz aşısını olan ve hastanede koronavirüs tedavisi gören babası için sevenlerinden geçtiğimiz hafta dua istemişti. Şimdi ise Yeşim Salkım’dan acı haber geldi.

Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarda koronavirüse karşı geliştirilen aşılara karşı olduğunu söyleyen şarkıcı ve oyuncu Yeşim Salkım’ın babası geçtiğimiz haftalarda koronavirüse yakalanmıştı.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda babasının koronaya yakalandığını duyuran Yeşim Salkım, “Babamız kovid ve aşılı. 15 gündür geçmedi dua edin olur mu” demişti.

Bunun üzerine ailesinin aşılı olduğu için koronayı hafif atlattığını söyleyen takipçisine cevap veren Salkım, “Beyefendi benim babam 2 Biontech olan ve kovid olup evde babama bulaştıran yardımcısından oldu aşı falan hak getire yoğun bakıma aldılar ne hafifi” diyerek tepki göstermişti.

 

Yeşim Salkım’dan acı haber geldi. Sosyal medya hesabından babasının fotoğrafını paylaşan Salkım, “Sizin hiç babanız öldü mü?” ifadelerini kullandı. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.